Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A márkásabb pelusok (pl....

A márkásabb pelusok (pl. Pampers, Libero) hogyan váltak be nektek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál a Libero vált be, a Pampersből a szemem láttára kispriccelt a pisi oldalt a fodornál.
2019. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A Libero jól megnő a lányom popóján egy éjszaka után, de legalább bent tart mindent. A kaka is kevésbé kenődik szét benne, jobban bele tud tágulni az adag.
2019. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem vált be. Mindegyikből kijött a pisi-kaki, a liberotól meg ki is pattogott.
2019. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A libero a lányomnak fél éves koráig volt jó, onnantól rendszeresen kiengedte a tartalmat, így áttértünk a dm-esre. 3 éves koráig volt pelenkás, addig ezzel iszonyat ritkán volt baleset. Pamperst csak akkor vettünk ha a babyloveból nem volt a méretében
2019. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 éves korig működött a Pampers utána másfél hétig minden éjjel volt egy ruha+pelenkacsere úgyhogy váltottunk Libero éjjel.Nappal meg dm-s pelus.De ha nincs libero akkor a dm pelenkáját alá merem tenni, mert azzal se nagyon van baleset.
2019. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nalunk csak a dmes valg be. A tobbibol kifolyt a pisi mindig reggelre.
2019. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Liberóban könnyebb megérezni, hogy betojt a kis dáma. A Pampers agyon van parfümözve.
2019. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pampers jó, Libero nem, függ a baba testfelépitésétöl.
2019. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Libero ha választani kellene. A Pampers mindig átázott,kifolyt,de ami igazán bevált az a Babylove.
2019. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont átfedésben, de mindkettő jó. Libero Touch és Pampers Premium Care amit veszek. A sima Pamperstől forog a gyomrom, annyira illatosítva van, én olyat nem adok a gyerekre. A Libero Comfortnak meg a kaki mintájától, meg a csomagolásán a kakinak öltöztetett gyerektől vagyok rosszul. Tudom, hogy sokadlagos kérdés és van aki szerint vicces, de nekem nem jön be.
2019. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!