Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek fognak mostanában...

Szerintetek fognak mostanában válaszolni a 8 hónapos babákkal kapcsolatban feltett kérdésekre? :-)

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is olvastam az új kérdést és most már kíváncsi vagyok mi is volt az a provokatív kérdés. Összefoglalnád röviden?!
2010. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én az új kérdést nem láttam. Átküldenétek a linket?

Húha.. röviden és úgy, hogy ezt ne töröljék? Megpróbálom.

Egy fiatal anyuka nem értette, hogy miért "utólag" próbálnak itt az anyukák megoldást találni a gyerekneveléssel kapcsolatban felmerült problémáikra, szerinte már az első perctől úgy kellett volna csinálni mindent, hogy később ne legyen gondjuk. Nem értette, ha mégis lett problémájuk, akkor miért "panaszkodnak", hiszen "ők csinálták maguknak". Nem értette, hogy fordulhat ilyen elő, hiszen neki oly jól sikerült minden eddig a 8 hónaposával. Kb. erről szólt a kérdése. :-)

Egy hozzászólásában megemlítette a "begyöpösödött" 30-asokat is, na ez már mindenkinél kiverte a biztosítékot. Aztán úgy 10 oldalon keresztül osztották ki egymást az anyukák mire végre törölték a kérdést, de így legalább vicces volt a szombat, annak is, akinek nem volt más programja :-D

Remélem ezt nem veszik provokációnak!

2010. júl. 18. 22:05
 13/13 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam az új kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

:D

úgy látom mást is izgat még a téma, nem csitultak el teljesen a kedélyek :)

2010. júl. 18. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!