Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet halat és...

Mikortól lehet halat és sertéshúst adni a babának? Milyen halat (tengeri, édesvizi) lehet adni először, és hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
A kisbabám 9 hónapos. Már evett csirkemellet és csirkemájat. Gondoltam, már biztosan ehet halat és sertéshúst is, de azért tanácstalan vagyok. Néhány recept is jól jönne, mert nem vagyok valami nagy háziasszony, és nem szeretném, ha a kisbabám táplálkozása emiatt nagyon egyhangú lenne.
2008. nov. 17. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sertéshúst adhatsz neki, viszont a hallal még várni kell, mert az nagyon allergén!
2008. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ma volt a védőnő azt mondta,hogy halat adhatok a babának(8 hónapos lesz 5.-én),sertéshúsból meg a száraz részeket.Habár sokat nem adok a véleményére,elég lazán kezeli a dolgokat,úgyhogy én is kiváncsi vagyok többiek válaszára.
2008. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hal 1 év után ajánlatos.Sertéshúst már szabad ebben a korban heti 1-2 alkalommal maximum.Májat is heti 1 alkalom abból sem szabad túlzásba vinni.Csirkehús a legjobb.

2008. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!