Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3fokban 6hónapos babára mit...

3fokban 6hónapos babára mit adtok a babakocsiba?

Figyelt kérdés
Vastagabb nadrág,zokni,hosszú ujjú body,melegítőfelső,erre megy egy bélelt overál( nem a vastag bundás)és egy vastag kötős füles sapka.kesztyűt is adok rá.Így jó?
2019. nov. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Én hosszúbody, kardigán kabát (vékony), harisnya, zokni, nadrág, sapka (se nem vékony, se nem vastag) mi 7 hónaposak vagyunk
2019. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én kabát és harisnya helyett egy overált adok rá.
2019. nov. 11. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vastag bundás overallt ami bundazsáknak is alakítható, alatta body, rugi. Tényleg nagyon meleg. A fejére ennek a kapucnia, sapka már nem is kell, egyszer adtam így rá és nagyon izzadt szegény.
2019. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ha gyönyörű napsütés van, akkor atléta/ujjatlan body, hosszú body (vagy ha úgy érzem akkor csak hosszú body és hosszú ujjú pulóver), harisnya, termóval bélelt nadrág, szőrmés kocsicipő és vastag téli kabát. Meg sapi, nyilván. Ha szeles, csúnyább az idő akkor atléta, hosszú body, picit vastagabb frottír harisnya és erre vastag téli overál. Pont 6 hónapos.
2019. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyunk az a baj nálunk hogy nem szeret babakocsiba lenni és mocorog állandoan ha overállba rakom akkor meg sír mert nem bír mocorogni
2019. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze,nem minden baba szereti.Az enyém el van benne 🙂
2019. nov. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!