Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakifogó merre van?

Kakifogó merre van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

DM.ben pl a kakifogót hol keressem? Melyik részlegen? Hogy néz ki a dm.es?

És a marhaepe szappant?

Nem találom őket :(

Vagy a rossmannban?

Köszi!


2019. nov. 17. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dm-ben a kakifogot a popsitorlok között, száraz torlo néven keresd, átlátszó csomagolás kék felirat és egy baba van rajta.


Marhaepe szappan mososzerek környéken wanish szappan mellett, világoskék csomagolásban.

2019. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy őszintén...nem lett volna egyszerűbb egy bolti eladót megkérdezni, mint hogy itt vársz válaszokra? Első, dicsérendő a türelmed.
2019. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, én amikor először vettem kakifogo papírt a dm-ben, odamentem egy eladohoz, fogalma sem volt arról, hogy mit keresek, pedig a termek nemet nevet is tudtam...
2019. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Bocs az offért, de mi az a kakifogó? Soha nem hallottam róla.

Az eladónak tudnia kellene.

2019. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Mosható pelenkaban szoktak használni sokan. A pisit átengedi a kakit megtartja, így azt nem kell kimosni, hanem papírral együtt lehuzhato a wc-n. Ha csak pisis lett, a pelenkakkal együtt újra mosható.


Off. Szerintem egy polár szarazontarto vagy szárazontarto réteggel rendelkező pelenka sokkal jobb, de eleinte én is kakifogot hasznaltam, sok előnye van.

2019. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Főleg az első hozzászólónak :)


DM.ben sose találok eladót csak a kasszában, lehet rosszkor járok arra

2019. nov. 18. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!