Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális e hogy ha a...

Az normális e hogy ha a babának az egyik szeme világosabb mint a másik? Ez meg fog e változni vagy aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
A babàm 6 hetes és ma vettem észre, hogy a jobb szeme sötétebb (olyan zöldes) a bal meg kék.

#Babaszeme
2019. nov. 21. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy heterokromiája van. Nem kóros, csak így hozta a genetika. Ez viszont változni nem fog. Szerintem egyébként szép ez a mutáció.
2019. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is világosabb az egyik szemem, mint a másik, és tök normális vagyok :D

De tényleg. Kedves kis érdekesség, semmi több.

2019. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámék kislánya heterokròmiàs. Egyik szeme barna, màsik kèk. Nem kell aggòdnod, nem kòros és nem is annyira ritka egyèbkènt. Szerintem tök menő! Ez lesz majd a szexepilje, ha nagy lesz! 😉😍
2019. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsò vagyok! Egyèbkènt 6 hetesen mèg nagyon pici! Bőven változik mèg a szem szìne. Kisfiamnak 5 évesen lett kèkből zöld, közèpső kislányom most 4 éves, nemrèg zöldült be neki is a kèk, a legkisebb kislányomnak 8 hònapos koràra lett egyértelmű barna. Most 2 és fél éves, barna neki, de azóta jócskàn világosodott neki! Szóval nálatok még bármi lehet!
2019. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!