Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit láthat a baba?

Mit láthat a baba?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még csak homályosan lát, meg csak közelre de valamikor megrémit az 1 hónapos babám. Minél tovább annál többet van fent és kíváncsian nézelődik körbe. Néha viszont szinte kicsavarodik annyira néz a feje fölé, vagy ha gügyögök neki beszélek hozzá, olykor nem is engem néz hanem meredten mögém bámul vagy teljesen más oldalba meredt tekintettel figyel valamit. A párom valamelyik nap viccből azt mondta, hogy a pici babák/gyerekek/állatok lássák a szellemeket, azóta ez nem megy ki a fejemből. Tudom hogy nevetséges, de akkor is fura. Másnak is csinál így a babája?
2019. nov. 25. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehet keresi a helyesírási szótárat, mert te nem tudsz írni. Amúgy ennek csak az az oka, hogy mikor egész nap ott gügyögsz neki, akkor kb. minden jobban érdekli nálad.
2019. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi trollocska
2019. nov. 25. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát jól van, akkor hidd azt, hogy szellemeket lát. Vannak nálad hülyébbek is, senki nem fog ezért lenézni.
2019. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kislányunk is egy hónapos, ugyanezeket csinálja. Nem hiszem, higy szellemeket lát...de ki tudja. Szerintem csak pl a fehér fal sötét ajtó kontraszt fogja meg vagy ilyesmi. Nem tudom, de szerintem megrémülni nem kell :) Ha a te babád is olyan nyugodtan néz ilyenkor, mint az enyém, akkor biztosan nem valami félelmeteset lát 😁
2019. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez mekkora baromság jézusom XDD Szellemek NEM LÉTEZNEK! Szimplan megválaszoltad magadnak a kérdést, a babák kiváncsiak a körülöttük levő világra, ezért nézegetnek körbe, még olyan is érdekelheti őket amit te észre se veszel.
2019. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hónapos babàd mèg csak kontrasztokat làt ès mivel egy teljesen szàmàra, idegen helyen van mint ezelött kilenc hónapig, így kb minden inger ami èri arra megpróbàl reagàlni.de erre meg ne paràzz rà mert bemagyaràzod magadnak, a YouTube-on is mennyi ilyen hülye videó van, aki meg feltöltötte az röhög a markàba h a sok hülye meg ràkattint...nèzz kevesebb internetet ès inkàbb olvass egy szèp könyvet, vagy babàk fejlődèsèről, annyi jó könyv van hàtha eltereli a figyelmed..
2019. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ezzel etettek 🙄 Csak én nem hittem el 😃
2019. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!