Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 5 hónaposan már láthat a baba...

5 hónaposan már láthat a baba mást is rajtam kívűl, hiába vagyunk ketten a szobában?

Figyelt kérdés

Kisfiam már egész pici korában elkezdett furán viselkedni, volt a szobában egy bizonyos pont, ahova ha nézett, elkezdett sírni, ekkor kb 1,5 hónapos volt. aztán, ahogy egyre jobban látott, egyre többször nézett mellénk és nem a szemünkbe. gyakran csinálja már kb 3 hónapos kora óta, hogy elkezd csak úgy nevetni, követ a szemével valamit, amit én nem látok.

olyan is volt, hogy nagyon nézett valamit, követte, majd mikor valószínű közel ment hozzá az a valami, megijedt és torka szakadtából üvöltött.

mostanában pedig 5 hónapos kora óta (most 7) sokszor van, hogy úgy néz rám, mintha nem is én lennék, vagy mellém néz, és társalog, röhögcsél. olyan is van, hogy mintha egy felnőtt emberrel beszélnék, olyan a tekintete. sokan mondják is, hogy olyan furcsa, hogy ennyi idősen olyan értelmes feje van, el sem hiszik, hogy csecsemő.

olykor meg van, hogy nem tudom lenyugtatni és mintha valaki segítene.


olyan emberek válaszára nem vagyok kíváncsi, akik hülyeségnek tartják és lehurrognak!


köszönöm!



2013. jan. 4. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Gyakran hozzák párhuzamba a pici korú gyereket az állatokkal, főleg kutyákkal ebben a témában. Nagyon sokan szellemekkel magyarázzák, én egy kicsit szkeptikus vagyok a ezzel a témával kapcsolatban, de a keresztfiam esete miatt nem vagyok annyira hitetlen. Ugyanez volt, egyszer sírt, máskor gagyarászott és nevetgélt a levegőbe, amikor kicsit idősebb lett, megtanult beszélni, egy kalapos bácsit emlegetett, aki a fotelban ül. Természetesen nem volt ott senki, nem értettük, hogy miről beszél. Szülei hívtak egy médiumot, akinek nem mondtak semmit, csak megkérték, hogy menjen be a szobába. Az első kérdése az volt, amikor kijött a szobából, hogy volt-e a családban olyan férfi, aki kalapot viselt.. és ugyan kalapot nem, de a nagypapa mindig hordott sapkát, szóval valószínűleg őt látta a gyerek, ez ahogy idősebb lett, "elmúlt", de a kutyámnál a mai napig észreveszem, hogy bejön a szobába, ugat a fal felé, valamit követ a szemével, gyakran nyüsszög is. Nem gond, ha nem hiszel ilyesmiben, szerintem nem kell ettől félned, ki fogja nőni :)
2013. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Úgyhiszem, hogy szellemeket láthatott. Azt mondják, hogy a gyerekek csecsemőkorban látják őket. Idővel kinövik.
2013. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Kedves férfi kivétel, lehet, hogy talán azért van az, hogy gyerek-kérdésekre általában nők válaszolnak, mert zömében ők vannak otthon gyesen és (ez ugyan szomorú) de többet látnak a gyerekből, mint a férfiak? Vagy ez most csak egy beszólás akart arra lenni, hogy általában a nők hisznek ezekben a dolgokban? Kérdező utolsó mondatát igazán tiszteletben tarthatnád és ami azt illeti, nem szoktam a kutyám fejébe lógni, amikor a falat ugatja :)
2013. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

A kisbabák, és néha a kutyák is az árnyékokat is figyelik. Nincsenek ott semmiféle szellemek. A médium pedig biztosra ment. Minden családban lehet olyan férfi, aki kalapot vagy sapkát hord.

5 hónaposan már figyelnek a zajokra, hangokra. Az pedig, hogy értelmes feje van, elég butaság. Minden csecsemőnek értelmes feje van, ha nincs baja az agyának.

Ne magyarázd be neki, hogy szellemeket lát.

2013. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Szóval az ember képes látni és kommunikálni szellemekkel. Persze csak abban a korban, amikor nem tud beszélni, hogy elmondja az élményeit mindenki másnak, hogy mit lát. Amint megtanul beszélni, ez a látó képesség hirtelen elmúlik nyomtalanul. Hihető -.-'
2013. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
#6 Teljesen egyetértek, ha picivel nagyobb korában is bebeszélik a gyereknek hogy szellemeket lát, képzeld el milyen lesz neki, ha nagyobb lesz! Ezzel csak tönkretennék a gyerek életét, és a szülők meg csak fognák a fejüket, ha pl. tinédzserkorában megkérdezné, hogy ő miért olyan 'más' és miért nem kedveli senki, és mi miatt? Mert bebeszéltek neki valamit.
2013. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mennyit foglalkoztal es foglalkozol vele? VAnnak jatekok, mozdulatok, amiket megtanitasz neki, hiszen ez mar egy eleg nagy baba pl.

Az elso honapok azok, amikor ismerkedik a kulvilaggal pl. igy termeszetes, hogy tobbszor felsir, hasa faj, barmilyen kulso inger megzavarhatja, mivel nagyon erzekenyek meg ebben a korban pl. Igy pontosan az edesanya fogja megnyugtatni, viszont ez nalatok nem tortent meg, de miert? A pici 9 honapig a szived alatt volt, tehat az elso honapokban is eppen ezert mar az anyanak az erintese megnyugtatja azt, hiszen ezt szokta meg a pociban is, amikor felsirnak, ha idegen veszi fel stb. Ugy erzem, hogy talan nem foglalkozol vele a koranak megfeleloen, ezert viselkedik igy a babad. A szellemet most hagyd ki, hiszen egy szellem soha nem fog artani egy csecsemonek, nem veletlenul van az, hogy a babak mosolyognak, meg almukban is, sot bameszkodnak, figyelnek, de inkabb mosolyogni szoktak ekkor, valoban ugy tunhet,mintha "valaki" jatszadozna veluk. Foglalkozz tobbet a gyerekkel, ne csak figyeld!

2013. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismétlem, a médiumnak nem mondtak arról semmit, amit a gyerek látott, csak beküldték a szobába és amikor kijött ugyanazt mondta, amit korábban a gyerek.
2013. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

én nem magyarázom be neki, meg se kérdem mit néz, úgy teszek, mintha nem lenne semmi különös, hülyének ne nézzen senki és kikérem magamnak, hogy nem foglalkozom vele eleget! többet is, mint kéne, mivel koraszülött és a védőnőm még pici korában megmondta, hogy több foglalkozást igényel, mint az időre született babák (értem ezalatt, hogy tornázunk, nem csak csörgőzünk)

12.46-os, pontosan nem értem miért is ítélkezel. vagy csak rosszul fogalmaztál..

11.11-es köszönöm :) a számból vetted ki a szót.

alapjában véve minden csecsemőnek értelmes a feje, ez így igaz, de mikor egy csoportos foglalkozáson vagyunk és más anyukák mondják nekem, akkor az felkelti a figyelmemet.

köszönöm azoktól is a válaszokat, akik nem hisznek a szellemekben. én hiszek bennük, láttam is már, de attól még nem biztos, hogy a fiam szellemeket lát.

2013. jan. 4. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem drogozik. Lehet, hogy fiatalnak tűnik, de sosem lehet tudni... Mindig figyelj oda kikkel barátkozik. Ellenőrizd a cumisüvegét.
2013. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!