Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem csinalja azt, amit...

Miert nem csinalja azt, amit egyszer mar megtanult?

Figyelt kérdés
4,5 hos a kislanyom es 1 hete atfordult hasrol hatra. Utana a kovetkezo napon még megcsinalta 3x, nagy nehezen de osszejott neki ugyesen. Azota semmi. Annyira nem is probalkozik. Neha elkezd tekeredni de nem sikerul es sir.

2019. nov. 26. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráér.
2019. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell újra csinálnia. Az enyémek is átfordultak valamikor 3-5 hós koruk között pár napig, aztán csak 6 hósan kezdték újra. Az sem mindegy, milyen kemény/puha felületen van vagy épp milyen feszes rajta a ruha. De ha egyszer már csinálta, nem felejti el :)
2019. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idosen nekem is csinalta ezt forgott 2 napon keresztul es 2 hetig nem majd újra :) nincs vele baj. Most 13 honapos jarni tanul epp :)

Nem jottem amugy rá miert nem erdekelte utana napokig

2019. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb 1 hónapos kora óta fordul hasról hátra. Most a héten még nem csinálta. Nem gondolom hogy ettől elfelejtené. Nincs kedve.
2019. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!