Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idös korág kell a...

Mennyi idös korág kell a babának naponta 500ml "tejtermék"?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a tápszert,a tejpépet a joghurtot,turót stb.

Van akitöl azt hallom,h 1éves koráig van akitöl másfél van akitöl kettöt!

Akkor most meddig is kell?


2010. júl. 19. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy-két éves korig, hanem sokkal tovább is hasznos ez. Az én fiam már elmúlt 5 éves, de még mindig iszik egy pohár tejet reggel és este a reggelihez/vacsorához. Miért kéne leszokni a túróról, joghurtról? Még a felnőtt emberek táplálkozásának is szerves részét képezik (jobb esetben).
2010. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem,mert,h leszokni kellene róla,hanem azért,h meddig kell figyelni arra,h legyen meg legalább az 500ml.

Eszembe sincs róla a kisfiamat leszoktatni!:)

2010. júl. 19. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom a pontos választ, de mi a múltkor voltunk az orvosnál, tápszert írtani, mert a babám anyatejes, de már nem szopik annyit, ami érhető ,emrt 18 hós múlt. tejet nem kap, mert allergiára hajlamos, és egyéb tejterméket is mértékkel, ezért írtattam neki tápot. és az orvos nem mondta, hogy ugyan anyuka, 18 hónapos gyereknek már nem kell a napi 500 ml... :))
2010. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éves korig
2010. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!