Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 20-23 év közt szültek,...

Akik 20-23 év közt szültek, ti megbántátok? Jó döntés volt ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
Volt biztos anyagi háttér? V kellett segítség?

2019. dec. 2. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
20 éves voltam az esküvőnkkor, természetesen minden adott volt a gyerekek érkezéséhez. Életünk legszebb ajándékai a lányaink. 😊
2019. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
En meg hamarabb szultem joval:D nem bantam meg de nehez nagyon, volt anyagi segitsegem illetve van is anya segit. Egyedul nevelem az apuka nem is tudja hogy ove a baba mert nemmondtam el neki :) de megeri nagyon :)
2019. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. dec. 2. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

20 éves voltam amikor összeházasodtunk. Kicsivel több mint 1 évre rá 21 évesen született a kislányom. 23 évesen a kisfiam.

Most leszek 25. Szeptembertől megy a kicsi bölcsibe én vissza dolgozni.

Egyáltalán nem bántam hogy így alakult.

A munkahelyre visszavárnak. Több gyereket nem szeretnénk már🙂

2019. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
22 évesen szültem, egyáltalán nem bántam meg. Ekkor már 6 éve voltam együtt a párommal, a házasságkötésünk után 1 évvel született a fiunk, aki most 4 éves. Ebben a hónapban fog megszületni a kistestvére. Szerettünk volna mindig is még egy gyereket, de korábban nem voltam felkészülve arra, hogy egy kicsi mellé itt legyen egy pici is.
2019. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Legjobb barátnőm 20 évesen szült, iszonyatosan megbánta. Nem tudta "kiélni" magát, nem bulizott, szórakozott, barátozott eleget, nagyon meggyötört az egész. Mikor a barátai mentek bulizni, ő meg otthon szenvedett a gyerekkel...

Persze szereti a lányát, de azt mondta ha elölről kezdhetné biztos nem szülne 30 előtt.

2019. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen születem a kisfiam és 23 évesen a lányom. Annyira "jókor" jött mindkettő, én semmit nem csinálnék másképp.


36/N

2019. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó döntés volt, ma sem tenném másképp.
2019. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen szültem a kisfiam, épphogy elkezdtem az egyetemet, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Felborult az egész életem.. Párom szerencsére abban az évben már diplomázott, így munkahelyet tudott találni, de addig a szüleinktől kellett segítséget kérnünk.

Imádom a fiam, sose mondanék le róla, de ha visszamehetnék, nem vállalnám 25 éves korom előtt.

2020. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!