Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen a ruha folyton maszatos?

Figyelt kérdés

Használunk előkét(4 hós,egyelőre csak leveket próbálunk),de azt folyton piszkálja húzogatja,és naná hpgy a ruhája lesz folyton maszatos,alma,répa stb.Csak legyen aki kimossa.

Nincs valami jó praktikátok?


2008. nov. 18. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt az örök probléma.Én egy nagy konyharuhát tettem a nyakába, gyakorlatilag az egész ruháját beterítette és akkor maradt tiszta a ruhája.
2008. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi nejlon előkét használtunk, olyat, ami kiskötényre hasonlít, és hátul a nyaknál lehet megkötni. Ez jól takarja a ruhát. Ételtől függően textilpelus vagy konyharuha is ment rá, így a kicsorduló lé vagy leves nem folyt végig, hogy aztán mégis a ruhán landoljon. Mellesleg jobb, ha megszokod, hogy koszos lesz a ruha, lesz ez még sokkal rosszabb is. Szerezz be áztatókat, folteltávolítókat, stb. Ezt senki sem ússza meg. :)

-Macska-

2008. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van màr olyan elöke is,ami egy kisingehez hasonlit,csak hàtul nyitottt,de ez nagyon praktikus,és igen a hosszabb méretek is praktikusak.
2008. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, a wanisch jó megoldás egyébként?
2008. nov. 18. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én textilpelust kötök a nyakába és ez teljesen beteríti,így ha esetleg jön vissza 1 kis kaja azt is felfogja.A durva foltos pelust(répa,sütőtök,barack) forró tri sós vízbe áztatom és utána simán mosom,a foltok pedig eltünnek:)
2008. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én Venish Oxi Action Intelligence port használok. Abba amilyen gyorsan lehet, beáztatom a maszatos ruhákat, a nagyon durvákat akár egy napig is benne hagyom. Utána ki szoktam öblítani őket, és ha látok még benne foltot, szappannal átsikálom. Általában kijön minden, ha eddig nem, akkor mosás közben. Fogsz más tippeket is kapni folteltávolításra, viszonylag gyakran van ilyen kérdés, és úgy tűnik, mindenkinél más válik be. :)

-Macska-

2008. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2008. nov. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!