Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honaposan lerakta a cumit....

Linett26 kérdése:

10 honaposan lerakta a cumit. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Születesetol kezdve cumizott, mist úgy döntött 4 napja, hogy nem élne vele. Ez tök szuper, örülnék is neki de enélkül meg nem nyugszik meg.. Altatni se tudom.. Volt valaki hasonlóan? Tapasztalatok? :)
2019. dec. 12. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami rongybabája, amivel el szokott aludni? Csak a cumi volt? És ha megint a cumival kínálod, visszautasítja? Vagy meg sem próbáltad, mert örülsz, hogy vége a cumizásnak? Mondjuk ott van a saját keze is a cumi helyett, azt is felfedezhetné...
2019. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy jön a foga és a cumi irritálja, fájdalmas ha cumizik, de közben mégis hiányzik neki?

Ha így van és nem akarod elhagyni, akkor kend be előtte vmilyen géllel az ínyét és próbáld meg úgy, ha pedig nem akkor minél többet testközelben legyen. Az enyémet megnyugtatta ilyenkor a nonstop kézben ölben.

2019. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat van egy szundi kendője de nem sokat segít. Ölbe veszem de még ott is nehezen nyugszik meg éjszaka. Foga jön, erre gondoltam én is, hogy ez lehet a baj. Mindennap kínálom a cumival de eltolja a kezével, esélytelen :) hát akkor marad az ölben nyugtatas :)
2019. dec. 12. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem cicizik? Én fiam is olyan 9 hó körül "tette le" a cumit. Meg is lepődtem, de nem akarta újra elfogadni soha többet. (Végülis jó is) Na de azóta mégtöbbet cicizik 😅 nem tudom mi lenne velünk ha cici se lenne :D
2019. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!