Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már elrontottam? Ha éjjel...

Már elrontottam? Ha éjjel ébred a babám, várja a vizet és hogy a cumit visszategyem a szájába. Még eszik is éjjel.5,5 hónapos. Vagy másik baba/anyuka is csinálja így?

Figyelt kérdés
Most a melegben nagyon sokat ébred, remélem tényleg csak a meleg miatt iszik ennyiszer, nem pedig azért, hogy menjek. Már nem is tudom, hogy egyedül vissza tud-e aludni.
2010. júl. 19. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan,hogy "elrontani".Ha nektek nem jelentenek terhet a baba szokásai,ne aggódjatok.Én legalábbis nem vagyok híve a "hadd bömböljön" és "tanulja meg ,mi a rend" hozzáállásnak.Az én fiam 1 éves,még 1* 2* is szopik éjjel,sőt,ha elalszom,ott is marad köztünk.Ez nekünk nem teher.a nagylányom is szépen "kiszokott" a a saját ágyába.
2010. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül vissza tud-e aludni?Megpróbálhatod,de lehet,hogy nem jársz eredménnyel.Kicsit később,úgy 8 hónapos kora után,határozottan utánad fog vágyakozni,s ez így természetes.
2010. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 5 és fél hónapos babánál egyáltalán nem "elrontás" kérdése, hogy ébred.

Vannak ilyen gyerekek, az enyém is ilyen.


Szerintem pont olyan "gyakori" a sűrűn ébredő baba, mint az éjszakát átalvó.

Ez babafüggő.


Az én kislányom 8 hónapos koráig evett éjjel, utána magától elhagyta, mikor már tartalmas vacsorát kapott.


Kitartás, mert a mozgásfejlődéssel együtt sajna lesznek még ennél ezerszer húzósabb éjszakáitok is.


Nem hiszem, hogy elrontottál volna bármit is.

Akinek átalussza az éjszakát, szerintem nem az anyukán múlik, hanem sokkal inkább a babán.

Ő ilyen.

A tiéd meg más.

Ennyi.

2010. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.én pont ebben a cipöben jarok,6hónapos volt tegnap..soha sem aludta még végig az éjszakát.illetve párszor aludt 5 ig.a tea nem elég neki éhes.,amig nem etetem meg ordítás van.az utóbbi 2hónap nagyon nehezen telik éjszaka.,óránként.,kétóránként kel.és egyre nehezebben alszik vissza.kitartás.
2010. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt hittem, hogy ha "ugrok" neki, akkor rá tud szokni. Bár ha jót alszik miért is ébredne fel. Ha 3-4 órát is alszik, akkor csak vissza tud aludni, igaz? Ha jól tudom többször is megébrednek.

2010. júl. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!