Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg hogy nincs baj?

Nyugtassatok meg hogy nincs baj?

Figyelt kérdés
Pénteken leesett a 11 hós babám az ágyról hátra felé egy kicsit beütötte a fejét hátul a kis puffba. 2-3 percet sírt nagyon de aztán megnyugodott és játszott újra. A kedve jó volt és jó is azóta is! Most kezd menni a babám van h már 1 métert is megy! Mióta leesett azóta figyelem.Lehet eddig is csinálta ezeket csak nem figyeltem fel rá. Mikor megy az ágy mellett néha lerakja a fejét mint aki megpihen.Meg ha próbál megállni néha mintha elvesztené az egyensúlyát.Vagy csak amiatt h próbál már egyedül? Néha elhajtja a fejét balra meg oda nyúl hátra a fejéhez.Ugye nincs semmi baja..Vagy elvigyem dokihoz még?
2010. júl. 20. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:

vidd el dokihoz

jobb a békesség


jobb, ha fölöslegesen viszed és megnyugtatnak,

mintha nem viszed, és baj lesz


mindenre azt mondtam volna, hogy normális (is lehet), de az, hogy tapogatja a fejét, ahol beütötte, az nem az

2010. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Ááá sztem semmi baja nincsen nyugodj meg.Uncsitesóm is úgy pihent hogy a fejét is letette:)
2010. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos nincs semmi komoly, de vidd el legalább a házidokihoz!
2010. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg semmi baja. a kisbabák koponyája nagyon rugalmas. ha olyan baja lenne, ami az általad leírt tüneteket okozná, arról tudnál. mindenesetre ha megnyugtat a kórházban csinálnak egy röntgent a buksijáról, hidd el, naponta elég sok kisbaba kerül be esésért röntgenre. nyugodj meg, biztosan nincs semmi komoly baja.
2010. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de miért itt írogatsz vadidegen embereknek, akik ki tudja milyen IQ-val rendelkeznek? Vidd orvoshoz, ez nem játék!!! Amúgy ha nem hányt, nem valószínű, hogy agyrázkódása volt, de azért jobb, ha látja egy orvos. Gondolom te is nyugodtabban alszol, hogy ha megtudod egészséges a babád. Nem tudom az ilyen anyák mire számítanak ezen az oldalon? Vagy azt kellene írnom, hogy nyugi, nincs semmi baja, akkor azt elhiszed? Döbbenetes!
2010. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja azt nem is olvastam:SAz szerintem se jó ha odanyúlkál.
2010. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Elfogom vinni inkább megnézetni!De a gyerekorvosnak kell adnia beutalót avgy a kórházba kell menni vele???
2010. júl. 20. 10:53
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyerekorvos ad beutalót.

Vagy viheted ügyeletre is, onnan is átirányítanak, ha szükséges.

2010. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10:49-es, a te stílusod a döbbenetes, még akkor is, ha talán tartalmilag van igazság abban amit írsz!


Én mindenképpen azt mondanám, hogy mutasd meg orvosnak, bár szerintem semmi baja nincs, ez szinte biztos. Az én lányom is megjárta már az ügyeletet, és megnézték a buksiját, de főleg csak a saját megnyugtatásom miatt, mert az esés után, figyelgettem, semmi baja nem volt. Az, hogy a fejét fogja, nem biztos, hogy jelent bármit is, nálunk a szobahinta kampója szakadt le, a lányom alaposan beütötte a fejét, semmi baja nem lett, de sokszor mutatja, ha arra jár, rámutat a hintára, meg a fejét is mutatja utána, és szoktuk mondani, hogy: igen leszakadt a hinta, és beütötted a fejedet, de már nem is fáj, majd apa megjavítja:) (jó nagy pukli volt, de semmi több). És ha még csak most indult el, akkor az is lehet, hogy csak pihen egy kicsit menet közben. Meg hát ilyenkor még nem stabil a járás, könnyen lehet, hogy a labilis járásnak nem az eséshez, hanem a járástanuláshoz van köze.

Szóval mindent összegezve vidd el dokihoz, hogy megyugodjatok, de addig is figyelgesd, és ne stresszeld magad!

2010. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a normi válaszokat!Elvittem a gyermek dokihoz de azt mondta semmi baj. De kora du vígasztalhatatlanul sírt sikítva ami nagyon megijesztett minket! És elmentünk a kórházba az ügyeletre ahol megröntgenezték!De szerencsére semmi baj nincs:))!Így azért nyugodtabb lettem!
2010. júl. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!