Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is történt ilyen?...

Mással is történt ilyen? Nyugtassatok meg, tiszta ideg vagyok reggel óta:- (

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos, már minimum 1 hónapja nagyon szépen eszik darabosat is, kenyérhéjat, kiflit, pukit.

Ma reggelinél mégis történt egy kis baleset, elkezdett öklendezni egy amúgy nem nagy falattól...persze lenyúltam neki, meg előre fordítottam, ütögettem a hátát, hát azt hittem egy örökkévalóság az a 15 másodperc...minden rendben lett, kijött, felsírt, de teljesen leizzadtam, totál kivagyok azóta is:(

Ott voltam mellette, mégis megtörtént....első baba, még soha nem történt ilyen, pedig sokszor vigyáztam kisgyerekekre, babákra előtte:(


2011. jún. 8. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre jól reagáltál és helyesen cselekedtél. A reakciód normális, nyugodj meg.
2011. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a férjem kislányának egy nagyobb kislány adott egy savanyúcukrot. Majdnem megfulladt, el volt kékülve már. Pedig 4 felnőtt volt, csak nem vették észre.


Fiam barátja ovis lenyelte a papírtombita sípját. De nem lett baja.


Kigurult tata autójának kereke, út közben, gyerekkel, mert a kislány csavarta be a csavarokat!! - és elfelejtették utánahúzni. Semmi baj.


Jó, hogy nem lett semmi baja a gyermekednek.

Az őrangyala vigyáz rá. Nyugodj meg!

2011. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

megesik.


a feleségem rendszeresen elvonul, ha mi falatozunk a gyerekkel, mert én úgy vagyok vele, hogy legfejebb kirázom belőle, de ha folyton parázunk, meg apróra vágjuk a falatokat, akkor sosem tanulja meg, hogy meg kell rágni.


megjegyzem, eddig még csak olyankor fulladozott, ha a párom etette...


nem kell aggódni, megoldottad, ügyes voltál, bízz magadban. sok sikert :)

2011. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ezért aztán ne emészd magad, dicséretes, hogy nem álltál sipítozva, hanem cselekedtél, méghozzá jól. Ha tudnád, hány ilyet láttam már! Előfordul! A gyerekek sokszor egyszerre nyelnek és veszik a levegőt, könnyebben megy cigányútra a kaja. Nem követtél el hibát, ne aggódj, ügyesen megoldottad.
2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a tesóm hazahajtott pestről kecskemétre két gyerekkel az autópályán, otthon kirakta a gyerekeket, hogy elugrik még az éjjelnappaliba kenyérért, egy saroknyira jutott, ott kiszakadt a bal első kerék. egy hete volt szerelőnél...
2011. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a mi kislányunk a teát nyelte félre , már o is kékult. nálunk már párszor sajnos elofordult
2011. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kislányom is 8 hós. Éppen 2 napja volt, hogy falatokban adtam neki banánt. Hát az egyik kis falatka félre ment neki. Nem kapott levegőt, meg ilyen sípoló hangot adott ki. Sírni se tudott. Nagyon megijedtem. Hirtelen felugrottam, előre döntöttem babámat és ütögettem a hátát. Nagy nehezen visszaköhögte. Nekem is sok időnek tűnt, pedig csak 10 másodperc volt az egész. Szegénykémnek még a szeme is bekönnyezett ahogy köhögött. Szakadt a víz rólam, a szívem ezerrel vert. Ez volt az első eset, de remélem több nem lesz. Nyugi! Mással is előfordul ilyen.
2011. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak egyszer a csipsz akadt a torkán.(az a rendes Chio chips)

Anyukám fejrefordította,én nyúlkáltam le a torkára,a sógornőm meg "ütötte" a hátát.

Nagy nehezen kijött,de már kék volt a szája.

Azt hittem megőrülök,azóta sem kap ilyen csipszet.

2011. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam...:)

és tényleg vigyáznak rá az angyalok:)

azért remélem nem lesz több ilyen...

2011. jún. 8. 12:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Én lányomnál is előfordul,mostanában hogy jön a foga és nagyon nyálazik,van hogy a saját nyálát félrenyeli.Először megijedtem,mostmár nem.:)
2011. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!