Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Libero pelusról a vonalkódok...

A Libero pelusról a vonalkódokat csak postán lehet beküldeni?

Figyelt kérdés
Egy vonalkódért hány pontot írnak jóvá? Ha összegyűlt a pont ahoz amit szeretnék, akkor ingyen megkapom? Pontosan melyik vonalkódot kell beküldeni? Mert a vonalkód mellett van egy kis fehér rész, az van rajta hogy prod.date. Ezt mutatja hogy ki kell vágni. De mellette meg van a vonalkód. Nem értem :)
2010. júl. 20. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

www.liberoklub.hu


Ezen az oldalon van egy vonalkód ellenőrző, amibe begépeled a vonalkód számát, és megmondja mennyi pontot ér. Postán lehet beküldeni és 15 ponttól küldik ki 8ingyen) az ajándékok) A vonalkódot elég kivágni, nem kell más.

2010. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, 15 ponttól ingyen kiszállítják, futárszolgálattal.

Én együtt vágtam ki azt a 2 részt, bár biztos elég a vonalkód...

Nekem az a bajom vele, hogy 295,- Ft-ba kerül, hogy feladom AJÁNLVA a vonalkódokat. (de ez egyéni szoc. problem...)

2010. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

Én otthon gyűjtögetem a vonalkódokat, és egyben adom fel, amikor már eléri a kinézett ajándékhoz kellő pontszámot. Így egy postaköltséggel megúszom.

2010. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!