Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen arányban keveritek a...

Milyen arányban keveritek a Sinlacot vízzel (ml + gr v. evőkanál mérték érdekelne)? Pépként szeretném adni a babámnak, de még sosem csináltam. Ezt is be kell vezetni, vagy ehet, amennyi jólesik neki?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 20. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a baba, és hogy étkezést akarsz kiváltani vagy csak pótolni egy picit. Én 30-35g-ot adok neki vacsorára, csak annyi vízzel higítva, hogy krémes tejbegríz állagú legyen. Ha cumisüvegből akarod adni akkor hígabbra kell, de inkább kanállal add.
2010. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Rá van irva a dobozra. 150ml vizhez adjál 50gramm port. Az pépes lesz. Ha esetleg üvegből akarod akkor pedig érzésre. Hogy mennyit eszik meg azt meg majd látod. Nekem azt mondták, hogy ezt nem kell bevezetni.
2010. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 70 ml vizhez adok 3 ek port. És ehhez a főzeléket vagy gyümölcsöt hozzákeverem.
2010. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, 50 gr. por hány evőkanál? Köszi!
2010. júl. 21. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!