Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot ajánlanátok...

Milyen játékot ajánlanátok hallássérült,9 hónaposbabának? Olyan játék érdekelne, ami fényt ad, villog stb.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem a kislányomnak egy Playskool mókakukacot. (Zenél) és villog is 3 kis lámpája, és gurul körbe-körbe teljesen magától, hozzá se kell érni. Sajnos újonnan elég drága, azt hiszem 6 e Ft, de a vaterán vettem 1500-ért.
2011. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, szintén a playskoolnak van egy olyan játéka, ami golyókat fúj ki magából, az is villog és nagyon aranyos, ahogy maguktól kijönnek a golyók az a babáknak olyan, mint ha csoda történt volna :-)

[link]

[link]

VAgy ez a zsiráfos golyópálya:

[link] ezt nagyon szerette a kisfiam, mert meg is tudott benna kapaszkodni, a fülében, az is a neve, hogy állj fel velem zsiráf, ez a későbbiakben is nagyon hasznos játék, a fiam a mai napig szórja a pályába a golyókat :-)


ez is villog és megy:

[link]

2011. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jók az eddigi tippek, de még várnék ötleteket!
2011. nov. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!