Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Át kéne már aludnia 5 hónapos...

Át kéne már aludnia 5 hónapos kislányomnak (anyatejes) az éjszakát? A fogzástól is felébredhet éjjel?

Figyelt kérdés

1szer sikerült átaludnia az éjszakát és másnap visszatért a hajnali ébredésre (2-3 óra között) :(!

Van amikor pukizik csak vagy 1 kósza büfi,de van hogy nem tudom megnyugtatni :((((((!A védőnőm azt mondja,hogy ez 1 rossz szokás részéről,hogy megébred hajnalban. Igaza lehet,mert néha 1-2 szippantás a ciciből és alszik is tovább.

Mit egyek délután és vacsira,hogy ne bántsa a pocakját?

Ti miket esztek?(gondolom a tejtermék is bántja:(!!!)

Köszi a válaszokat


2008. nov. 18. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányom is ilyen.

Nem is igazán ébred fel, csak dobálja magát, párat szív a ciciből és alszik vissza.

Én nem bánom, sőt inkább örülök, hogy ilyen könnyen ennyitől visszaalszik.

Szerintem ez nem baj:-)

Sokmindent nem lehet enni, ezekről találsz a neten bőven infót (k betűs, szénsavas , hüvelyes, tej, citrusféle...) de nem hiszem, hogy ez miatt ébred fel. Már én is kezdem az eddig tiltott dolgokat enni, már sokkal erősebb a baba emésztőrendszere

2008. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.Nekem is a kisleányom 5 hónapos (anyatejes)éjjel 2-3 óránként szopizik,de utánna visszaalszik.Most 3-4 napja éjjel keservessen felsír,nappal meg ínyét dörzsöli.Szerintem a fogak csinálják.Nekem 1 hónapos koráig nagyon hasfájos volt,pedig vigyáztam mit eszek,egyszer aztán elkeztem hozzászoktatni a fűszeres,káposztás ennivalókhoz.Minden nap többet ettem,csak az első 2-3 nap vette észre aztán azóta bármit megehetek.
2008. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!