Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegesít, ha meghallod más...

Idegesít, ha meghallod más anyukától h az ő babája már ezt csinál, azt csinál, miközben a tiéd még nem tart ott?

Figyelt kérdés
Az idegesít talán nem is jó szó rá.Inkább elgondolkodsz h jó anya vagy-e,nem kellene -e többet foglalkozni vele,esetleg felmerül benned h vmi baj van-e az egészségével,vagy hogy nem olyan okos,mint remélted.
2010. júl. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy:DDD egyszer sem jutott eszembe, hogy más gyerekhez kellene hasonlítgatni az én picimet:) főleg hogy ezeknek a nagy része hencegés, így nem is fordítok rá sok energiát, hogy gondolkozzak rajta ki mit mond.
2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és úgy gondolom, hogy ez a természetes reakció. De ugyanakkor rögtön eszembe jut, hogy minden gyerek más, ezért hamar túlteszem magam rajta.
2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

sose idegesitett.... egy anyuka volt a közvetlen szomszédunk a gyerekeink között két hét volt - az én lányom az idősebb - és az ő babájuk sokkal érettebb volt ésnagyobb is


nem zavar mert a nagyságba veleszól a genetika és ott két nagyszülő volt meg vidéki tanya ellenben a 11 hós lányom még félt a malacoktól meg a kutyáktól ... nem gondolnám hogy rosszabb anya vagyok ha nem ugyanazok a körülmények.

2010. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.Sosem tartottam versenynek a fejlődést,a méreteket,úgyh meghallgatom,és annyi.Tag vagyok egy fórumon,ahol azonos hónapban születtek a babáink-már több mint 4 évesek-,és ott pl őszintén örültem,mikor valamelyik baba meg tudott már csinálni valamit,akkor is,ha az enyémek fényévekre voltak tőle.

A másik pedig,h a szomszéd gyereke mindig többet tud mint a tiéd,csak szégyenlős,azért nem produkálja magát mások előtt.:DDD

2010. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem idegesít !
2010. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is felhúzom magam sajna,de csak akkor mikor valami éktelen butaságot hallok,mint például azt hogy a 4 hetes baba megfordult a kiságyba.áááááááááááááá
2010. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell törődni másokkal,és főleg nem kell rossz anyának érezni magadnak. És nem kell sokat foglalkozni a picivel,mert jobban fejlődik,ha magától jön rá mindenre.

3 gyerekem van. Az első lányom nagyon mozgékony volt,hamar csinált mindent,pl.9 hósan már járt,és 1,5 évesen már sokat bezsélt.

A másik kettő "lusta" volt,meggondolta,hogy mit csináljon.

Hiába akartam segíteni nekik,nem értem el vele semmit. Azért mind megtanult menni és beszélni is.

Ha baj van az egészségével azt úgy is észreveszed. Pl.ha nem akar semmit mozogni,csak fekszik az ágyban stb.

Azt pedig,hogy egy gyerek milyen okos,nem a szülő dönti el,hanem adottság. Elég ha beszélsz hozzá,esténként mesélsz vagy énekelsz neki stb. Nem kell állandóan "tanítgatni",mert attól nem lesz okosabb.

2010. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!