Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt ugy valaki, hogy végig...

Járt ugy valaki, hogy végig kisfiút láttak az uh-on és kislánya született?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársammal így volt, bár az 20 éve történt
2010. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az anyukám. Én pont így születtem, volt is nagy meglepetés, mert egy lánynévvel sem készültek :)
2010. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerőséknél pont fordítva volt, bár 10 évvel ezelőtt. Végig kislányt mondtak, majd kisfiú született. Pedig nem is volt nagyon mini a kukaca. :))
2010. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a 12.heti uh azt mondták hogy 80%hogy lány!!Aztán a 18.hetin is.......és utána a a 38.hétig amikor is már kórházban voltam és megnézték a baba állapotát hogy mi van!Akkor a doki azt mondta hogy hűha itt egy zacskó!!Mondom milyen zacskó??Hát here zacskó!!!!Azt hittem leesek a vizsgáló asztalról!!:)Ez 7hónapja volt!!:)
2010. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva, 14 éve a nagyfiamnál, végig kislányt mondtak. Fülbevaló is volt véve, a ruhákkal szerencsém volt, hogy nem rózsaszínt, hanem tiszta fehéreket vettem.

A férjem úgy meglepődött amikor kivitték neki:" itt a kis Lacika"-mondta a nővérke.Ő meg megkérdezte, hogy akkor most fiú vagy lány?

2010. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is fordítv, de ez tavaly történt. végig lányt mondtak, a 16. heti uh-tól kezdve. 25. héten voltunk 4D-n, na ott én egyértelműnek láttam a kukit meg a zacsit, ennek ellenére a 37. heti uh-n is kislányt jósoltak. hát ennyit a sima nem fizetős dokihoz járós terhesgondozásról. természetesen fiam let. csak azt nem értem, akkor a down-szűrésnél hogy a fenébe látják ugyanazok dokik ugyanazon géppel aűtizedmillimérter pontossággal a tarkóredő vastagságát??? ha egy kukit nem vesznek észre...

ja és hallottam egy sztorit, amikor is egy ikres kismamánál a 37. héten csak egy babát véltek látni. aztán hogy, hogy nem kettő lett:)

2010. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért, az éjjel ramazuri volt a kis kukacossal:(
2010. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 22 éve, havonta váltogattam a nemem:)Az utolsó uh-n is fiú voltam, aztán amikor kibújtam hirtelen lány lettem:D
2010. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont forditva.

Vegig kislanyt mondtak,meg a korhazba is rozsaszin rugit vittem erre miutan megszuletett az egyik szuleszno felkapta es felkialtott:Hiszen ez FIU!!!A ferjemmel nem hittunk a a szemunknek.Aztan volt siras-nevetes mert a ferjem nagyon fiut akart es ez lett elete legszebb meglepetese.

Azota mar 1 eves a mi kis kukacosunk:)

2010. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!