Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt már elfelejtette, vagy...

Ezt már elfelejtette, vagy csak más köti le?

Figyelt kérdés

Kislányom 9,5 hónapos.Már amint fel tudott ülni szépen elkezdett tapsolni, de most már 2 hete nem csinálja és nem is tudom rávenni.Most kezdett el pá-pá inteni.

Lehet hogy most ez köti őt le?szerintetek?Persze már a bútorok mellett sétál.

Tapasztalat? Fog még tapsikolni?


2010. júl. 21. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:

10 hónapos lesz a kisfiam, még nem tapsizik, nem pápázik, puszit kétszer kaptam tőle, csak pacsit ad: belecsap a tenyerembe, ha odatartom neki. :)

Nyugi, most más dolgok foglalkoztatják, sok baba csak később tanulja meg ezeket a dolgokat.

2010. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Már rég hallottam rólad,rólatok!Köszi a válaszodat.Csak annyit tanítom neki és már úgy örültem.
2010. júl. 21. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is örülnék, ha csinálná, de nem érdekli. Pedig minden nap "nyúzom" ezzel, lehet, hogy már elege is van belőle. :)))
2010. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Különben,gondolom a tied is mindent kipakol,bepakol.Feláll, mászik,be nem áll a szája egész nap és érvényesíti az akaratát.Minden jót nektek és ha valami sikerül kérlek írj.Én is büszke leszek egy kicsit a fiacskádra.
2010. júl. 21. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ül, áll, mászik, bútorokba kapaszkodva lépeget, vagy a mi kezünket akarja fogni, és úgy menni (most várom a járássegítőt, hogy megjöjjön, mert a derekam már eléggé kivan).

És természetesen mindent ki- és lerámol, húzogatja a fiókokat, felmászik mindenhová, a pihenőszékébe is felmászik, majd hintázik, aztán gondol egyet, odatolja a kanapéhoz, és felmászik a kanapéra róla, majd onnan fejjel előre akar lemászni.... rettenet, amit művel, két percre nem lehet szem elől téveszteni.

Ha nem figyelünk rá, hangosan sikít, visít, egyébként meg egész nap mondja a magáét: tetete, bábábá, nenene, dedede, és egy szót tökéletesen használ: NEM. :D:D Tegnap elkezdett "ümmögni" is. Épp csak nem mutogat hozzá.

Ja, és a kedvence a virágföld, és a rajta lévő agyaggolyócskák lerámolása, szopogatása (mintha csak cukorka lenne). Ha azt látom, hogy folyik a nyála, tutira van egy a szájában. Hála Istennek eszébe sem jutna lenyelni, de így is hajmeresztő. :)))

Nálatok is gondolom hasonló a helyzet.

2010. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyan úgy vagyok én is mint te.Bár nálunk a járás segítő a babakocsi.Elképesztő milyen ügyesen tudja tologatni.Mindenhol felkapaszkodik.Állandóan mutogat mindenre.Nálunk a legjobb mondókák:ba-ba-ba,mamm-mamm,-aba-aba,de-de-de,dej-dej...Imádunk brümmögni és néha olyan monológot levágni,hogy csak nézek.Imád hemperegni velünk az ágyban.
2010. júl. 21. 09:42
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és éppen az előbb segített a koszos ruhákat kipakolni a mosógépből.Persze teljesen meg volt sértődve hogy én vissza pakoltam.
2010. júl. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!