Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba élvezi a karácsonyt?

1 éves baba élvezi a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Kislányom karácsonykor lesz 1 éves. Mi nagyon készülünk a párommal, vettünk jópár neki való ajándékot, gyönyörű, csillogó-villogó karácsonyfát akarunk állítani, ablak díszeket teszünk fel, fénycsövet húzunk kintre. Mindketten szerény körülmények között nőttünk fel, talán ezért akarjuk, hogy neki csodás karácsonyai legyenek. Viszont Anyukám lelombozott az előbb, azt mondta felesleges ez a nagy cécó, mert Ő még úgysem élvezi még a karácsonyt, pedig én tuti biztos vagyok benne, hogy igen. Szerintetek?
2008. nov. 19. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 8 hónapos volt karácsonykor, ő most 4 éves. A testvérkéje 10 hónapos lesz.

A 8 hónapos babánknak akkor nagyon tetszett a karácsony. élvezte a színes fát és színes csomagolóba voltak az ajándékai. Nagyon élvezete. Szerintem főleg azért mert mi is nagyon készültünk. Ne hallgass anyukádra. Élmény lesz mindenkinek. Készítsetek sok képet, hogy később megmutathasd neki. Mert emlékezni nem fog rá, de érdekelni fogja milyen volt az első karácsonya.

2008. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon fogja élvezni:) Sok csillibilli tuti tetszik majd neki.Amugysem felesleges a nagy cécó a karácsonyért.Sok sikert
2008. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy élvezi majd. A "karácsony szelleme" egy olyan dolog, ami már hetekkel előtte átjárja az ember lelkét is. A babák érzik a szülők rezgéseit is, a Ti örömteli készülődésetek öröme átragad őrá is. A harmónia a legszebb érzés, amit ember átérezhet. (A mi babónk csak 4 hónapos lesz, mégis izgatottan készülődünk a férjemmel máris.)
2008. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ugy ertekeli majd, mint majd idosebb koraban. De eleve a ti felfokozott hangulatotok biztos hatassal lesz majd ra, a sok csillivilli disz, feny, csillogo csorgos csomagolot imadni fogja, akar fiu, akar lany. Csillagszorot el ne felejtsetek! :-)


Biztos elvezni fogja magat a helyzetet. Szerintem jot csinaltok. Bar ajandekokkal azert tulzasba ne essetek.


Boldog Karacsonyt! :-)

2008. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, olyan jó olvasni, amiket írtok.:-) Az ajándékokat túlzásba vittük, bár mindegyik nagyon tetszeni fog neki, de sok lett. Úgy döntöttünk, hogy karácsonykor minden a fa alatt lesz, aznap játszhat velük, de másnap mindent elteszek és egyesével adom oda őket, olyan két-három hetente egyet, mert így hamar rájuk unna. És ez még csak az, amit tőlünk kap..., első unoka mindkét családnal, úgyhogy egy darabig játékra nem lesz gondunk.:-)
2008. nov. 19. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos élvezni fogja, az én nagyobbik fiam 4 hónapos volt ez első karácsonyán de nagyon tetszettek neki a fények csillogás stb.(nem is gondoltuk volna). A kicsi 7 hónapos lesz karácsonykor biztos ő is élvezni fogja mert már most érdeklődik minden újdonság iránt; nem tudom miért de bennem fel sem merült, hogy esetleg hidegen hagyja majd a csillogó fa a díszek, ajándékok! Amennyire szereti a csörgő zörgő dolgokat szerintem már az ajándék "kibontása" (persze segítséggel) is élvezetes lesz számára!Egy évesen már biztos nagyon fogja élvezni a babátok!

2008. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akàr én is feltehettem volna!

Nekem és pàromnak se volt még igazi karàcsonya...

Most babàt vàrok,igaz még nem lesz egy éves ,viszont màr a kezemben lesz,és én nem birtam magammal.

Rengeteg diszt vettem,ablak dekoràciotol,ajtodiszig,szinesgömbök stb.

Ne halgass senkire,a karàcsony az karàcsony,és ugy csinàlod ahogy neked tetszik.

Én a legszivesebben az utolso diszt is megvàsàrolnàm a boltokbol idén.

2008. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!