Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült valakinek részesülni...

Sikerült valakinek részesülni a miskolci Auchan 75%-s kiárusításából? Állítólag július 16 és 18 között minden babaárut negyedáron lehetett hazavinni, pl mellszívókat is. Meg tudja ezt valaki erősíteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem hallottam róla.

De ha igaz, akkor szomorú vagyok, hogy utólag tudtam meg :(

2010. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet benne igazság, mert hétfőn terveztem ott venni a Kicsikémnek egy-két ruhaneműt.

Na konkrétan lógott ott két rugi. Vagy három ilyen ajándékcsomag. Egy pár kiskalap.............és majdnem végigsoroltam mindent.

Még csodálkoztam is, hogy ez most miért van.

Hát akkor valószínű ezért volt. A baba részlegen szinte tök üresség volt........így maradt a Tégel.

2010. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

A második válaszolótól kérdezném, hogy azok a ruhák, amik még ott lógtak, milyen árban voltak?

2010. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem, mert csúnyák voltak........és akkora méret volt, hogy eddig igazából ilyen nagyot még nem is láttam :-)
2010. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, köszi! :D
2010. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!