Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a legolcsóbb most a...

Horváthné Ódor A kérdése:

Hol a legolcsóbb most a fisher price tanuló kutya (cora auchan tesco)?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni lányomnak szeretném 1.szülinapjára?
2011. szept. 1. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom , hogy hol a legolcsobb, mert mi úgy kaptuk, de a én kislányomat nem koti le. Most 14 hos, eltettem neki, majd eloveszem késobb. Lehet a te babádnak meg bejonne, hiszen minden gyerek más :)
2011. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ hát minden gyerek más ez így van abból gondolom hogy tetszene neki mert mutatuk neki az egyik bevásárlóközpontban és teljesen odáig volt érte!
2011. szept. 1. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
a fiam másfél évesen kapta, most két és fél és még mindig imádja, sokszor előveszi és nyomogatja, nekem bőven megérte
2011. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, fiam 6,5 hósan karácsonyra kapta, akkor még korai volt, pont ma vettem neki elő, és úgy örült neki, táncolt, újjongott neki, mikor kérte megölelte, annyira édes volt. 15 hónapos. Szerintem jó választás, ha most nem is, 2,3 hónap múlva biztosan élvezni fogja!Én tavaly az auchanba vettem 6500 ft-ért. Érdemes szétnézned, hátha van valahol akcióban.
2011. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!