Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glória vagy Veronika?

Glória vagy Veronika?

Figyelt kérdés
melyik szebb? a vezeték név Módis

2020. jan. 7. 13:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb Veronika
2020. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A gloria nekem jobban tetszik, de a vezeteknevvel kicsit nyelvtoros. Igy inkabb Veronika.
2020. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
elvonatkozva a vezetek névtöl, hogy cseng a fületekben a Glória név? milyen kislányt képzeltek el? hogy becéznelétek? köszönöm
2020. jan. 7. 14:04
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem jön be a glória, modern család, csak ez ugrik be róla, külföldi, feltűnősködő név, nagyképű jelentéssel. A Veronika se tetszik, de ezerszer inkább az legyen, mint glória.
2020. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Veronika szebb és jobban is illik S vezetéknévhez.
2020. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Add a Glóriát, ha neked az tetszik, és szard le, hogy ki mit gondol! Mondom ezt úgy, hogy a Veronikára voksoltam.
2020. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az a gondom a Glóriával, hogy a vezetéknévben szereplő hosszú Ó-val együtt már sok. Az egy eleve hangsúlyos magánhangzó, én nem tudok eltekinteni a vezetéknévtől, hisz azzal együtt viselné, ha meg kimondom hogy Módis Glória, két hosszú ó-val a névben, olyan mintha valaki óbégatna fájdalmában, mondd ki hangosan, tényleg rémesen hangzik. Az egy dolog, hogy a keresztneve lesz hétköznapi használatban, de azért szerintem használja majd eleget a teljes nevét, én nem adnék a Módishoz még egy Ó-t tartalmazó keresztnevet. a Veronikát sem szeretem, de csak mert egy borzalmas személyre asszociálok róla, amiről nem tehetek, amúgy a névvel nem lenne bajom és ha ebből a kettőből lehetne választani, akkor inkább azt adnám. Módis Glória, olyan hangzása van, mintha valaki kínjában épp az istenéhez imádkozna, hogy könyörüljön meg már rajta.
2020. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A kislányunk Glória lesz :) köszönöm a válaszololnak, de ugy dontottuk ez nekunk tetszik, es nem gondoljuk h elvetemult kategoria. Plusz, kornyezetunkben most szuletett Iringó, Panna, Lilli, Katalin, nekem egy sem tetszik de mindenki azt adja ami jobban bejön. Én Orsolya vagyok, sosem szerettem a nevem, pont azert mert túl hagyományos magyarnév. Van egy kisfiunk, 5 éves, Gábor.
2020. jan. 7. 15:52
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó a Glória is. Mindent ki lehet hülyén ejteni, úgyhogy szerintem ez nem érv. Tanuljanak meg artikulálni, azt kész.
2020. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a Glória, esetleges beceneveknek a Glórit és Riát tudom mondani.
2020. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!