Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letezik olyan tapszer, amely...

Letezik olyan tapszer, amely 2 honapos kislanyomnak is adhato, kifejezetten szorulasra?

Figyelt kérdés

A Nestlenek van egy, de az csak 5 honapos kortol lehet.

Eddig Milumil HA1-et kapott a kislany, de nagyon fogja, magatol nem kakil. Az orvosunk meg tajekozatlanabb ebben a temaban mint en magam... Koszonom a segitseget!


2008. nov. 19. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak babateák, amik szorulásra pont jók. Én azt csináltam, hogy belekevertem a hamijába, mert akkor még nem szerette az ízét. Mecsek babatea, szerintem vegyél egy dobozzal! 400 ft körüli, nem drága, és nekünk bevált.
2008. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepena valaszt, a kislanyom azt issza, de sajnos nem segit. A cukros kamilla tea se, azt is problatuk. Most bongesztem a neten, es a probiotikus tapszereket irjak szorulasra segitsegnek. Valakinek van tapasztalata ilyennel?
2008. nov. 19. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem kakál, adj neki Laevolac szirupot, az tutira segít. Egyébként próbálhatsz másik tápszert, pl. a BEBA HA probiotikusát, hátha segít. szerintem váltsatok tápszert, mert lehet megoldódik a dolog.
2008. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lAEVOLAC-ot én nem adnám,az egy cukorbomba.Ilyenkor tápszert szoktak váltani.Nem tudom,h mennyire szükséges neki HA-s tápszert adni-elővigyázatosságból szokták,ha a családban van tej vagy másfajta érzékenység-ha az kell,az is van minden fajta tápszerből.A babám Milupa Milumil 1,most a 2 táp.szert eszi,még nem voltak gondjaink.A dokinak meg gratulálok...és a védőnőd?Ő sem tud tanácsot adni?6 hós baba anyukája
2008. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!