Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kemény a fülzsírja...

Miért kemény a fülzsírja kislányomnak?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kislányom, 8-9 hónapos korátol kezdve gondunk van a fülzsírjával. Nehéz takarítani, mert bekeményszik. Egyik napról a másikra néha olyan koszos lesz a füle, hogy csak lesek. Mitől lehet ez? Talán valami étel válthatja ki?

Amíg fekve fürdött, addig nem volt semmi baj, szépen kiázott neki. Most úgy látszik én nem tudom olyan jól kimosni neki esténként a fülét. Tegnap este még semmi kosz nem volt benne, most meg az előbb takarítottam ki, és olyan sok kosz volt benne, mintha egy hete nem takarítottam volna. Kemény és elég sötét színű. Jóval sötétebb, mint az enyém. Mivel takarítsam? Étel okozhatja?



2011. nov. 10. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Étel nem okoz ilyesmit,inkább fülészetre vidd el.
2011. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!