Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elromlott a gyermekem alvása,...

Elromlott a gyermekem alvása, sokat ébren van éjjel és nehéz visszaaltatni.8hónapos. Mi történhetett és meddig tart ez akinél volt ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig 1x vagy maximum 2x ébredt éjjel és cicin vissza is aludt.3foga van.mászik,áll.
2020. jan. 14. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet,mozgásfejlődés,szeparációs szorongás,fogzás.

Az én kisfiam 6 hónaposan kezdte,most 9 hónapos. Még mindig tart.

Változik az alvási ciklusuk is,50-70 percenként van ún.mikroébredésük,ami során "ellenőrzik",hogy minden rendben van-e. Ha úgy érzik,igen,nem ébrednek fel teljesen,visszaalszanak. De pl.,ha ölben aludtak el,és a kiságyban ébredtek,ezt veszélyként fogják fel,és sírni kezdenek. Mióta kiságyban altatom vissza,az ébredések száma csökkent 1-3- ra. Azelőtt ölben altattam el,óránként ébredt.

Próbáld ki te is,hátha segít.

Kitartást,ezzel nem vagy egyedül.

2020. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha felébred, ne adj neki enni, ne gyújts villanyt, ne altatgasd, hogy egyedül. Pár nap után elalszik majd magától is.
2020. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez most 1,5 évesen van így, pedig születése óta átaludta az éjszakákat. Egészen eddig sohasem éjszakáztam Vele még. De most egy hete... 4 órakor már a fejemen ugrál... 🤦‍♀️🤷‍♀️
2020. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!