Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick gyerek teát aki adja...

Pickwick gyerek teát aki adja a babájának, esetleg nem vette észre, hogy éberebb, nem alszik jól éjjel? Lehet, éppen nem a tea az oka, de nagyon sokszor felébred az éjjel és alig bírom visszaaltatni.

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőttig, csak vizet ivott /10 hós/, de beteg volt és főztem neki teát, hátha abból több lecsúszik. Sokat is iszik, mert ízlik neki, éjjel is jól meghúzza az üveget. Lehet, hogy szomjazik jobban a teától? Natúrba kapja, semmi cukor.
2013. márc. 3. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az elsőnek csak teát adtam,de megfogadtam,hogy soha többet!Lehet,hogy a tea miatt éberebb,nézd meg az összetételét.Ha van benne koffein vagy tein,akkor mindenképpen a tea okozza a nyugtalanabb alvást.
2013. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Minden teában van koffein amit 3 éves korig elvileg tilos adni, de utána sem kéne. Van Herbária tea, gyerek tea, baba tea, csecsemő tea, instant por nem értem mért kell a felnőtt teát adni a 10 hónapos csecsemőnek. Eszem meg áll.
2013. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Pickwick gyerekteában nincs koffein! Szóval nem azért. Maximum jobban ízlik neki, mint a víz, ezért szívesebben issza. Éjszakára én csak vizet adnék neki.
2013. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne koffein, én is azt adom a kisfiamnak (az egyik fajtát a Pickwick gyerekteának). Az enyém állandóan álmos, ahogy régen is, szóval nem a tea.
2013. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és filteres, cukor sincs benne. Enyém ízesítés nélkül is imádja.
2013. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég csúnya lenne ja a Pickwick gyerekteában koffein lenne... Nem hiszem hogy a teától van.
2013. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet benne tein,aminek ugyanaz a hatása mint a koffeinnek...
2013. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Pikwick gyerektea 100% gyümölcstea, teljesen koffeinmentes, roobois-át tartalmaz, nem hiszem, hogy attól ébred a baba.
2013. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves 2. válaszoló, honnan veszed, hogy felnőtt teát adok a babának?? Olvashatóan le van írva, hogy gyerek tea!!!!

2013. márc. 4. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!