Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honap alatt mekkorar fejlodi...

3 honap alatt mekkorar fejlodik egy 6 honapos baba?

Figyelt kérdés

Tudom h eg valtozo es babafuggo... de kivancsi lennek kinel hogy volt

Jelenleg forog mindket iranyba es a tengelye korul korbe korbe tud kepeszteni de meg nem kuszik. Tegnap volt 6 honapos. 3 honap alatt mi varhato? Stabilan tud talan mar ulni majd v maszni esetleg?


Van oka annak h kofejezetten ez a 3 ho difi erdekel:)



2020. jan. 15. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kúszás, mászás, ülés, állás. Utóbbi vagy belefér a 3 hónapba vagy nem.
2020. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom 6 hónaposan kezdett el mászni, rögtön fel tudott állni kapaszkodva és leülni szabályosan. 9 hónaposan pedig kapaszkodás nélkül elindult. A kisebbik 8 hónaposan kezdett mászni, most próbál önálló lépéseket megtenni, 1 éves.
2020. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom 7 hónaposan ült, mászott felállt


9 hónapos korára felfedezte a lakást, udvart


Tárgyak mellett lépegetett

Minden szekrényt nyitogatott

Fiókokból kipakolt


Darabosat evett saját maga ( répa, tészta stb)


Úgy kukucsolt 8 hóbaposan, ,hogy lebújt a dohányzóasztal mögés.. kapaszkodva a kukucsra felhállt.

Hangosan kacagott, huncutkodott


Hintában ha szóltam kapaszkodott, jelezte, ha jobban lökjem.

9 hónaposan már tudott kanalazni( igaz a feje tegején is volt az ételből a végére) megkínált minket is.


Utánozta a nyuszit. Virágra szuszogott, hogy szaholni.

Tapsolt, integetett


/ hirtelen visszanéztem a 8-9. Havi képeket/

2020. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hosan a kisebb forogni tudott aztán annyi. 9 hosan még csak kuszott es max feltámaszkodva ült. A 9 hos statusz után 1 héttel állt/ült mászott.
2020. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!