Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon el vagyok keseredve...

Nagyon el vagyok keseredve nem fejlodik jol a babam?

Figyelt kérdés
5honapos lesz holnap es meg csak nehany percig tudja tartani a fejet :( nagyon szomoru vagyok. Jarunk deveny tornara es itthon is tornazunk de egyszeruen nem javul a helyzet. Amugy nyu dolgokert es meg is fogja szajaba vesz mindent mar felig meddig sikerul is az azfordulas hatrol hasra de ez a fejtartas.... egyszeruen nem borja tovabb 2 percnel :((((( volt mar vkivel igy aztan minden rendbenott?:((((

2019. nov. 26. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Feketeted hasra is pici korától fogva?

Vannak gyerekek akinél lassabban megy az ilyesmi. Ha a doki mást nem mond, akkor ne parázz rajta. Egyszerűen ki kell várni amíg úgymond "megérik" a hosszabb fej tartáshoz. Csak továbbra is maragyj kitartó és foglalkozz a gyerekkel. Fektesd hasra, esetleg játszó szőnyegre, te is elé feküdhetsz, esetleg játékokat rakj elé. Minél többet gyakorol, annál ügyesebb lesz,csak légy türelmes

2019. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Ne aggódj mert mindent tud amit ennyi idősen tudnia kell. Szerintem lényeg hogy tartja a fejét. Ez idővel egyre hosszabb és hosszabb ideig fog menni.

Nekem pl volt idő (szerintem ugy 4-5 hónap között) amikor utàlt hason lenni. Állandóan nyűglődni kezdett. Átfordult már 3,5 hónaposan. A fejét is tartotta. De utálta. És állandóan forgott.😃 aztán nyűglődött. Mert visszafordulni még nem tudott. Folyton vissza kellett forditani. De akkor meg megint azonnal fordult🙄 Mar nem is emlekszem hogy eltuk tul.

Szóval ha innen nézem vszeg ő is utálta tartani a fejét. De aztán valamikor 5,5 hónaposan megszokta, megszerette.

Én napi 6-8 is hasra tettem. Már fordulás után is. Mindig neztem az órát. Jó pár percig eröltettem, mindent kitaláltam hogy tartsa minél tovább. Ezt javasolnám neked is.

Szerintem csak idő kérdése és menni fog :)

2019. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!