Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tudnia egy 8 hetes...

Mit kell tudnia egy 8 hetes babának? Légyszi irjátok le hogy a ti babátok miket csinál, és mennyit alszik egy nap?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap töltöttük a 8. hetet, hason fekve már szépen megtartja a fejét, figyelmes, a tárgyakat követi a szemével, a hang irányába fordítja a fejét, nevetgél, gagyog.

Éjszaka ált. 2szer kel fel (de etetés után visszaalszik), nappal séta közben mindig alszik 2-3 órát, utána evések után is, az esti etetés előtt már nem alszik, akkor általában játszunk vele.


Az én kislányom ezeket csinálja, de minden baba más ütemben fejlődik.


Jó babázást!

2008. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom nagyon figyelmes, minden alvás után jókat "beszélgetünk", mosolyog, figyeli a színes tárgyakat, a beszédet, nézeget, kb. 1-2 óra hosszat. Aludni változó, mert van hogy 30 perc után felkel, de van, hogy 4-5 órát alszik egyhuzamban. Általában délelőtt alszik hosszut. Délután már felszínesebben, inkább szunyókál, aztán este 5-6 után már szinte semmit, igy fél 7-kor fürdik, majd pici szunya, és 8-9ig megint fentvan, majd 10-től általában hajnal 3-4-ig alszik, de este egyből visszaalszik szopi után, és reggel 6-7 körül kel.

De minden baba más, mert van olyan,aki szinte mindig alszik, és van aki szinte egész nap nem alszik semmit.

2008. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelelejtettem, hogy hason nem szeret lenni, de a fejét szépen emeli, igy mi kevest hasalunk.
2008. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!