Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szèp nèv a Juliann...

Szerintetek szèp nèv a Julianna Róza?

Figyelt kérdés
Vagy milyen keresztneveket tudtok mèg ami jól hangzik a Julianna mellè második keresztnèvnek. A sorrend mindegy előtte ès utánna is lehet

2020. jan. 18. 22:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

10!


Nem kötelező am a férj nevet felvenni

2020. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Erre mondják, hogy ízlések és pofonok... Nekem pont az ilyen régies nevek tetszenek, így ez a név párosítás is nagyon tetszik. Lányom Emília, ha lesz kishúga, akkor Júlia lesz. Senki se tudna rávenni, hogy a lányomnak Jessica (ami Magyarországon Dzsesszika lenne), Amanda vagy Melani legyen, mert az modern. Ugyanígy a Míra, Kíra, Zara, Zora Lora vonalat se tudnám elképzelni. Lányom amúgy szereti a nevét, sose piszkálták érte, de ismerek kislányt Júlia és Róza névvel is, ők is teljesen elégedettek vele. Attól még, hogy 21. század, miért ne lehetne klasszikus nevet adni a gyereknek? Csak az kezd el emiatt csúfolni, aki otthon hallja ezt a szüleitől. Magától miért találná ki, hogy ezek "öreges" nevek?
2020. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Szép, de szegényt ne szívasd. Nagyon hosszú lesz a neve, főleg ha olyan helyen dolgozik majd ahol sokszor le kell írni. De az iskolákban minden feladatóakra sokszor minden oldalra kell írni a nevüket....
2020. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Gyönyörű!! :)
2020. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
9%
6 válaszoló vagyok! Nekem is tetszik a Porsche 911, de mivel családom van így kénytelen voltam az Ő érdekeiket is nézni, így BMW kombit vettem. Te viszont önző vagy kérdező, mert neked ez a név tetszik, de nem gondolsz arra, hogy ez jó e a gyereknek, hanem neked ez tetszik és kész... Jessica is anyakönyvezhető amúgy magyarországon ezt az egyik valaszolonak írom. Lehet h épp nem csufoljak, de haladni kell a korral és a régi nevek sosem lesznek olyan jók mint az újak...Nem értem miért kell ilyen nevet adni szerencsetlen gyereknek vagyis két ilyen nevet...
2020. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
A Julianna ugyan nem, de a Róza és a Júlia is benne van pár éve a leggyakrabban adott 100 név között kb. a középmezőnyben, úgyhogy nem lesz régies a korosztályában (sem).
2020. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%
15. A Róza most jön megint divatba.
2020. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű
2020. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%
Csúnya mind a kettő név.
2020. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a két név együtt
2020. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!