Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szèp nèv a Juliann...

Szerintetek szèp nèv a Julianna Róza?

Figyelt kérdés
Vagy milyen keresztneveket tudtok mèg ami jól hangzik a Julianna mellè második keresztnèvnek. A sorrend mindegy előtte ès utánna is lehet

2020. jan. 18. 22:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, szép név.
2020. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem adnék ilyen hosszú név mellé semmit.
2020. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Semmit nem adnék mellé, Rózát pláne
2020. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép. A két név hasonló "korabeli" .
2020. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nem igazán tetszik, de ha Julianna lenne számodra, akkor én talán első kersztnévként valami , mait' adnék.


Lilla Julianna

Kira Julianna

Kinga Julianna

Dóra Julianna

Zélia Julianna

Julianna Dalma

Julianna Míra

Míra Julianna

2020. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Régies Ósdi az 1700-as éveket szimbolizálja és ez oylan mintha ez agyerek a törtéelemkönyvből jött volna, az osztálytársai előtt nagyon be fogod égetni..a Rózát meg aztán hagyjuk ritka ronda ócska, lecsengett név mellé egy szintén elnyűtt ezeréves nagyanyám nevét választod? Hahó! 21. Század! Ébresztő! Julianna helyett inkább Mira legyen, vagy Mirella Petra, kitti, Vivi, Viktória, Jessica, Amanda,Melinda, Odett, Ditta, Bettina, Mirtill,Maja Zoé,...stb na ilyen ami neveket válassz! Szegény gyereket előre sajnálom! Le lehet pontozni, nekem egyáltálán nme etszenek a nevek...le sem égethetnéd jobban szerencsétlen gyereket...és juliska nem fog jancsit találni.... :D
2020. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem egyik név sem tetszik, együtt mégis nagyon szépen hangzik. Valóban nem túl modern, de ez egyáltalán nem zavaró. A mai időkben épp ezért különleges, mégsem agyament név. Jó választás.
2020. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jó, bár nekem túl hosszú, mivel a Julianna önmagában két név.

Ötleteim még: Blanka, Emma, Éva, Flóra, Léna, Linda, Nóra, Viola, Zita... vagy Júlia Róza.

2020. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon régies
2020. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen, ha mindenképp 2 nevét akartok, akkor Júlia legyen.


Ha marad a julianna, akkor ne adjatok második nevet. Gondolj bele, ha férjhez megy. Bár nekem szerencsém van, mert a férjem vezetékneve rövid, az enyém se túl hosszú, de erre nem lehet alapozni.


Én baromira szívok a Kissné Márton Katalin Viktóriával) a neveket megváltoztattam, de kB ilyen hosszúságú a nevem)


Júlia mellé énis valami modernebbet választanék.


Júlia Lilla

Júlia Réka

Júlia Zita


Stb. Bármilyen rövid név ami a-ra végződik, jól hangzik hozzá.

2020. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!