Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvos tanácsára elkezdjük...

Orvos tanácsára elkezdjük 5hónaposan a hozzátáplálást. Bot turmixal is lehet pépesíteni zöldségeket, gyümölcsöket, husit? Vagy vegyek másik fajtát?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy lehet. De először csak bio levelet kostoltass vele, egyetlen fajtát szoptatás/előtt adva. Ha azt elfogadja, akkor lehet pár nap múlva ugyanabból pürét is adni neki. Egy étkezés kiváltása kb két hét, mindig reggeli/délelőtti etetéssel kezdünk.
2020. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A botmixer teljesen megfelel erre a célra, nem kell más fajtát venni.
2020. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet
2020. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 21. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet


Mi mással szeretnéd Csinálni?



Első tökéletesen leírta a hozzátáplálás menetét.

Elsőre levekkel kell kezdeni, főleg 6 hó alatti babáknál.


Annyi ,hogy kiváltásra játszás” esetén szopi/ tápi előtt kell adni, ha csak a ht. cél,akkor utána

2020. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Énis botmixerrel csináltam a pürét, de az első 2 hétben csak leveket kóstoltattam vele. Az almát üvegreszelőn lereszeltem, átszűrtem, ki nyomkodtam az alma levét, és azt adtam oda neki
2020. jan. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!