Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl zöld? Kislányom mindjárt...

Mitöl zöld? Kislányom mindjárt 1 éves, szinte mindenfélét eszik, sajna anyatejem már nincs így azt nem.

Figyelt kérdés
Kb 1 hete zöld a kakija, olyan mint mikor spenótót evett, de nem evett, meg nyálkásabb is volt és többször eg ynap. Elvittem orvoshoz, helyettesítés volt, azt mondta kicsit piros a torka írt rá szemcseppet amit at orrába kellett csepegtetni, normaflort, milupa laktózmentes tápszert és smekta port ha további hasmenése lenne. Spektán kívül mindent adtam neki, a zöld kakin kívül minden baj el is múlt, de ez maradt. Mitől zöld? Nem lázas, jól eszik, jókedvű, nem allergiás semmire eddig. Kakija most is néha májkrémesebb nem híg, nem nyálkás csak zöld. Ez a doktornő nem szimpatikus nekem, az enyém csal elsejélő lesz. Mit tegyek?
2010. júl. 22. 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!