Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hatalmasat esett a 9 hónapos...

Hatalmasat esett a 9 hónapos fiam a járókában, el tud törni a orrsövény?

Figyelt kérdés
A másik szobában voltam és egy hatalmas puffanást hallottam. Valószínűleg, bár nem tudom biztosra gyakorolta az állást kapaszkodás nélkül és ráeshetett egy műanyag játékra mint egy krumpliszsák. Az orrsövénynél mindkét orrlyuka vérzett picit. Elmentünk ugyan doktornőhöz, meg is nézte az orrlyukát, de mindig azt kérdezte nem dugott e fel valamit az orrába valamit a fiam(kizárt mert nem adok neki apró játékot)azt mondta, ha nem vérzik ki mégegyszer nincs vele teendő. Szuszog kicsit, mintha taknyos lenne, pedig nem az, de kívülről nem látszik semmi. Eltörhetett az orrsövénye?
2020. jan. 23. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
El tud törni. De ha az orvos (!) azt mondja, nincs baj, illetve jelzi, hogy mire figyelj, akkor fogd fel, hogy nincs baj és figyeld azt, amire kért.
2020. jan. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!