Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel a babánk...

Miért ébred fel a babánk amikor szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Amikor elalszik, szépen csendben próbálunk házas életet élni, de az esetek túlnyomó részében felébred és nem tudjuk befejezni. Most 9 hónapos, de mióta megszületett, azóta ez van.

2020. jan. 27. 22:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%
Mondjuk ne mellette csináljátok
2020. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom felzavarjátok : ágy nyekereg, vagy te, vagy a párod... A picik amúgy is nagyon éberen alszanak.
2020. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
mert túl hangosak vagytok! És felelőtlenek!
2020. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván érzi, hogy szeretgetitek egymást (nem tudom jobban kifejezni), ez ébreszti fel. Esetleg paravánnal el tudnátok szeparálni magatokat, vagy átrendezhetitek a szobát, ha van rá mód, pl térelválasztót tehettek be, hogy kicsit elkülönülve legyen tőletek.

Nem értem, hogy ennyi idős baba mellett mi a gond azzal, ha a szülők szeretik egymást. Nem a gyerekkel csinálják jesszus... biztos van, aki nehezen tudja elkülöníteni a szexualitást a szülői gyengédségtől. :|

2020. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
semmit nem kell csinálni, max az a lényeg, hogy ne lássa, de attól még lehet fejezni az aktust...
2020. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Van egy régi mondás, hogy " a gyerek a legjobb fogamzásgátló".

Nálatok is bejött.

:)

2020. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Kéne azért még pár infó: mekkora a lakás/ház, mekkora távolság van köztetek? Külön szobában vagytok, ugye..?. Nem nyekereg az ágy, nem vagytok túl hangosak?
2020. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem baj, ha felébred és akkor abba is hagyjuk. Mindegy a lakás mérete vagy a külön szoba, kilóméterekről megérzi és felkel. Az ágy sem nyekereg és csendben csináljuk, pont azért, hogy ne keljen fel rá. Pontosan az érdekelne, hogy ha nem vagyunk hangosak akkor mi az amit megérez.
2020. jan. 28. 08:09
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén szólva szerintem piszok jó antennáik vannak.

Az én fiam már elmúlt 1 éves, de azonnal ébred éjjel ha én is. Még kb meg sem mozdulok de már kel ő is. Pedig teljesen random ébredek, hol 2-kor, hol 5-kor leginkább arra, hogy pisilnem kell.

2020. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekünk arra pont nem ébred fel ha éjszaka kimegyünk. Ha nem csinálunk semmit akkor szépen alszik egész éjjel. Érdekelne, hogy erre mit mondanak az okosok, de egy fórum és szakoldal sem foglalkozik ezzel a kérdéssel. Tényleg a baba a legjobb fogamzásgátló :)
2020. jan. 28. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!