Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek amikór...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek amikór a barátnőm akivel már fél éve járok, nem őszinte hozzám és eltitkolja a dolgokat, pl más srácokkal beszél vagy olyan találkái vannak srácokkal amit nem mond el? Mindig tagadja hogy történt volna valami

Figyelt kérdés

Rajtam kívűl más sráccal is beszél olyan dolgokról amik nekem fájnak

Pl:"Nagyon jol nezel ki de bocs baratom van:("

Lattam uzeneteket már



2019. szept. 7. 18:54
 1/6 A kérdező kommentje:
És könnyen le jóképüzik más pasikat, nem nekem hanem megmondja a pasi szemébe, meg nagyon kedveli őket.
2019. szept. 7. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Fennáll a veszélye hogy megcsal. Ha van testvére próbálj meg vele beszélni erről
2019. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs bizalom, őszinteség, az a kapcsolat halott.
2019. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy a dolgodban gyűjts kézzel fogható bizonyítékot, mikor már megvannak akkor mutasd meg neki az összeset és ha elismeri hogy megcsalt akkor tipord a földbe
2019. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vannak bizonyítékaim amiket meg is mutattam és be is ismertek de még mindig tagadja hogy megcsalt volna engem bármikór is, és nem tudom elhidjem-e.
2019. szept. 8. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki kell baszni mint macskát szarni! Az én exem is így kezdte, kiderult az elejétől fogva csalt az volt faszijával! Azóta is kurogatja a gyerek. Légy résen haver!
2019. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!