Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy héttel túlhordott baba...

Ha egy héttel túlhordott baba 2400g-mal született, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2007. dec. 11. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi!

A tesóm két héttel hordta túl a kislányát, és 2500-al született. Azóta már 5 hónapos, szépen fejlődik és teljesen egészséges.

Nem vagyunk egyformák, van aki kövér, sovány alacsony magas stb. És ez már a kisbabáknál is megmutatkozik.

2007. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A túlhordás miatt minden gyermek egy kis súlycsökkenést szenved, mert a méhlepény már elöregszik, elmeszesedik, nem tudja úgy táplálni a babát mint korábban. De abból, hogy kisebb súllyal született, még egyáltalán nem kell, hogy baja legyen. Ne aggódj, ha minden értéke, vérvételi eredménye rendben van, nagyon gyorsan megerősödik és felszed magára kis husit is a kisbaba!!
2007. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja! Én 4 kig-os leányzót szültem és 2 héttel túlhordtam:)))
2007. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el semmi baj, csak az orvosok hülyék, nekik az a jó ha mindenki 50cm-es 3500g-os babát szül.De ez nem így van, ez alkati kérdés, fogantatás időponti kérdés stb.Azért mert ők ebből abból megsaccolják a születés idejét és a baba nagyságát az egy dolog, a szülés utáni valóság meg egy másik!!!Amíg rendesen növöget a pici nincs baj!Nyugi!Csak egy példa engem két hétig bennt tartottak mert hatalmas a bab-mondták ők. erre két hét után közölték, hogy igen ez elég nagy baba lesz, és megsaccolták 3600gra-ami az átlagosba bőven belefér- én meg mondtam jó akkor hazamegyek és saját felelősségre kijöttem.Végül egy héttel előbb 4kgval született meg a babám.A szobatársam aki meg túlhordta egy héttel, 3100g-al szülte meg kislányát neki meg megsaccolták, jól figyelj:4900g-ra a babát, képzelheted hogy be volt ijedve a szüléstől. ennyit az orvosi saccról
2008. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!