Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet anyatejes babával...

Hogyan lehet anyatejes babával időpontra menni vagy sétálni?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hetes a babám, igény szerint szoptatom de napközben ha nem kelne magától 3,5 fél óránként ébresztem. Természetesen előfordul, hogy fél vagy óránként cicin van.


Hogy lehet ilyenkor egy sétát betervezni vagy időpontra menni valahova? Egy séta során nem is tudom hol megetetni. Vagy ilyenkor vigyek lefejt tejet cumisüvegbe? De azt sem tudom mennyit eszik és hogy melegítsem meg? De akkor nem lesz cumizavaros?


Ne haragudjatok a buta kérdésért!



2020. jan. 30. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Miért kéne fejni? Vagy nem az anyukája viszi?

Kb bárhol meg lehet oldani a szoptatást annak aki akarja. (És nem kell nagyközönség előtt, mindenhol félre lehet vonulni, egy vékony kendővel eltakarni esetleg ha valaki annyira szégyellős.

Aki meg nem akarja annak a legszuperebb baba mama szobával is baja lesz.

2020. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk időpontra menni egy pár hetes babával nem egyszerű, de még egy pár évessel sem, pláne ha többen is vannak. :)
2020. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Sétálni gondolom 1-2 órára mentek, indulás elott megeteted, rögtön be a kocsiba es valószínű aludni fog egész úton.


Időpontra ugyanugy indulás elott eszik, aztan ha éhes, bárhol meg lehet etetni, sok helyen van szoptatos szoba is , de akar egy parkban egy padon is simán meg lehet oldani diszkréten

2020. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Pár hét alatt beáll egy rendszer az evéseiben.
2020. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a 6 hetes kontrollra kellett időre menjek, kb 60-90 perc oda és vissza is plusz a vizsgálat. Már 2 nappal előtte gasgörcsöm volt, rettegtem, de jól viselkedett és szerencsére pont szopi után kellett indulnom és kihúzta hazáig.

En max a rendelő mosdójában szoptattam volna meg.

2020. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Azt megkérdezhetem miért ébreszted? Én is igény szerint szoptattam, soha nem keltettem. Nagyobbakat (1-2 éves) megértem, hogy nem hagyják mondjuk délutántól kora estig aludni, mert akkor éjszakázni fognak, de egy két hetes picit miért nem?
2020. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

2 hetessel még nehéz bármi

Később könnyebb..


Én sosem keltettem, csak ha az időpont niatt kellett


Indulás előtt kapott..figyeltem a jeleket, ha kért kapott útközben is.


Védőnői státuszkor tuti kellett neki

Oltáskor is.

Eleinte ezek voltak a fix időpontok, ahova menni kellett..

Séta.. szoptatás után indultunk.. egy idő után tudtam menynit bír kb

Olyan távra mentem, főleg télen

2020. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Megetetem indulás előtt, és megyünk. Hosszabb távra csak olyan helyre, ahol biztosan lehet kényelmesen szoptatni, mert nyilvánosan én nem tudok.
2020. jan. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ugy mentem, hogy megszoptattam barhol. Indulas elott evett, ha kocsival mentunk kb 1 oranyira, akkor erkezeskor a kocsiban. Amugy ha volt, akkor babamama szoba, ha nem volt akkor karikas kendo, leengedtem, odaadtam a cicit, a lelogo resszel meg eltakartam, semmi sem latszott. Nem kell ezen annyit parazni :)
2020. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hazarohangáltam az első gyerekkel, úgyhogy kb. a ház körül sétáltunk körbe-körbe :) Időre meg hát mindig úgy mentünk, hogy szopi, aztán reménykedés. Aztán a másodiknál már muszáj volt "nyilvánosan" is szoptatni, azaz pl. háttal a padon ülve a játszótéren, letakarva, vagy autóban, öltözőben, orvosi rendelőben... stb., ahová a nagyot is ugye vinni kellett és még szemmel is tartani. Egy barátnőm viszont hordozott és nagyon ügyesen csinálta, emlékszem, sétáltunk egymás mellett, mondtam, hogy milyen jól alszik, erre mondta, ja nem, épp eszik. Semmit nem láttam belőle, pedig 10 centire mentem mellettük és alacsonyabb vagyok. :)
2020. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!