Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudom megnézni hogy...

Hol tudom megnézni hogy 2,5-3,4,5. hónapos babának átlagban mekkorának kell lennie (kg, cm)? Vagy nektek mekkora a babátok 3 hónaposan? Tudom hogy teljesen változó de azért érdekelne.

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a kiskönyvünkben van egy diagramm illetve 2 is, ami a súlyt és a hosszt is mutatja. ( születési adatok alapján)

Az én kisfiam, nagy baba. 4 kg és 53 cm-vel született, 3 hósan 6,8 kg és 64 cm volt. most 5 hónapos és 69 cm és majdnem 9 kg. Anyatejes!!

Remélem tudtam segíteni

De ne ess kétségbe ha a te babádnak nem ilyen adatai vannak

2008. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5000 gramm és 60 cm volt 3 hónaposan. 3250 gr-al és 51 cm-el született. De ez tényleg változó, minden baba más ütemben fejlődik. Most 6 hós 6900 gramm. Csak anyatejet evett eddig.
2008. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babóm 3,550 kg-al és 55 cm-el született, most 3 hónaposan 5,470 kg, és 59 cm. (nálunk az egész család alacsony növésű)
2008. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szia! A diagrammok ugyan segítséget nyújtanak, de csak egy átlagot mutatnak! Nem érdemes más babákhoz mérni a te babádat, mert nem ugyanolyan. Az eü-i kiskönyveb foglaltakhoz annyit, hogy az én kisfiam folyamatosan a legalsó alatt volt, de a háziorvosunk az, aki az enyém is volt születésem óta, és ismer, és mondta, hogy ilyen alkatok vagyunk, soha nem is lesz kövér, bármennyit eszik is. Ha úgy érzed, valami nem tetszik a fejlődésében, akkor meg beszéld meg a védőnővel vagy orvossal, és akkor nem a diagram nyugtasson meg, mert az csak egy papír.
2008. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én babám 2,77 kilóval és 49 centivel született. 3 hónaposan 4,8 kg és 57 cm volt.
2008. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem a kisleányom 4200gm és 50cm született.Sajnos a sárgaság végett 3500gm visszafogyott. 3 hónapossan 6450gm és 62cm.Most voltunk 5 hónapossak és 7800gm és 70cm.Csak anyatejessek vagyunk!!!
2008. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem te is regisztráld fel a babádat a www.babaszoba.hu oldalon. Nagyon hasznos és barátságos oldal. Ha feltöltöd a babádról havonta az adatokat (súly, hossz, fejkörfogat), akkor ott automatikusan megjelenik a babócád fejlődési görbéje, mutatja az átlagtartományt és látod, hogy ehhez képest hol tart a te picid. Valamint rendszeresen küldenek neked levelet az oltási időpontok előtt és havonta informálnak, hogy az adott hóban általában hol tartanak a gyerekek a fejlődésben, mit csinálnak már stb. Próbáld ki. De maximálisan igazat adok az előttem szólóknak, gyerekek között is nagy egyéni különbségek lehetnek, mindenféle gond nélkül. Az én tündérkém jövőhéten lesz 4 hónapos, 65 cm és 6600 gramm. Boldog babázást Neked!
2008. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!