Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a magas láz a babáknál?

Mennyi a magas láz a babáknál?

Figyelt kérdés
Tegnap 38.4volt szinte egész nap levonás után a babám láza a doki bácsi semmi gyógyszert nem adott rá azt mondta csak láz kúp 4 óránként,de azt sem tudtuk kivárni 3-3,5 óránként adtam még így se ment le csak éjjel lett hűvösebb a homloka.Ma már nincsláz kicsit jobb a kedve eszik jobban mint tegnap de még nem az igazi.Szerintetek túl vagyunk a nehezén?
2008. nov. 20. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem túl. a 38,4 fenékben vagy fülben mérve nagyon magaas egy kisbabának. a doki ha nem szükséges nem fog antibiotikumot addni, gondolom ha ma nem letetek volna jobban akkor már mást mondana.


azt mondják egy fenékben mért höemelkedésre már nagyon oda kell figyelni a kicsiknél, sokkal könyebben kiszáradnak mint egy felnött ember.

2008. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem túl vagytok rajta. 39-től kezdődik a magas láz, de az én gyerekorvosom azt mondta, hogy ha a kúp nem nagyon segít, akkor lehet hűtőfürdőt is (testmeleg vízbe belerakni a babát, és hagyni benne addig, amíg ki nem hűl a víz, persze nem kell megvárni, amíg hideg lesz, csak kb. addig, amíg még Te is úgy érzed, hogy nem fázhat benne).

Nekem ajánlott a védőnő még egy kúpot, Viburcol a neve, homeopátiás, ezt lehet láz esetén is, és ha nem lázas, közérzetjavítóként is, és nincs kikötve, hogy csak 4 óránként adhatod neki.

2008. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is hűtőfürdőztettem este de annyira sajnáltam szegénykénet olyan elesett volt ahogy egész nap feküdt a kezembe és nézett rám. Azt hittem belehalok.Egyébként 6hónapos.
2008. nov. 20. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


És mitől volt a láz??????

Nézess utána h nme e húgyuti fertőzése van a babónak!

Csak egy jó tanács,ha nem tudod mitől lázasodott be!

Jobbulást és sok egészséget

2008. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!