Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babával (lány) tényleg...

10 hós babával (lány) tényleg nem mentek strandra?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, és a védőnéni is azt mondta, hogy ne. A mama azt mondja, hogy a többi unokát már vitték... Természetes vízbe állítólag szabad, de nálunk a Duna van, ami tán neki még koszos... Megsülünk!


Most olvasom a régi kérdésekben, hogy hiszen a babaúszás, de hát ott a víz csak a babáké, az más. Nem?


2010. júl. 23. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

A természetes víz sokkal tisztább mint a strandok, ami csupa klór, meg tele van öreg bácsikkal. A Duna mozog, és tisztul. Menjetek nyugodtan! Mi is mentünk, ráadásul a holtágra, a barátnőmék is, soha semmi bajunk nem lett. Viszont strandon már kaptunk hasmenést is meg torokgyulladást is.DE a felnőttmedencében, nem a babapancsolóban. Vegyél ki neki egy kis vizet ha tudsz vinni felfújós pancsolót, abban elül, míg napozol!

Inkább a napsütéstől óvd, végig csakis lombárnyékban! Ma nagyon magas az UVB sugárzás.

A Duna az természetes víz, jobb, ha tőlem tudod :)

A strandon nagy a fertőzésveszély a sok néni-bácsi-gyerek azért nem ajánlják.

De a strandon a babamedencébe még az anyukák s emehetnek be, ott nem lesz baja. Vagy veszel neki csapvizet egy kis edénybe.

2010. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne parázz már annyit, induljatok, mert később megsültök tényleg!
2010. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én egy éves koráig nem vittem.

Utána is csak a Velencei-tóba, és majd a Balatonba.

A Duna nem fürdésre van, és nagyon szennyezett, és nem tisztul ki...esetleg 30 évvel ezelőtt még öntisztult, de mára már teljesen tönkrevágtuk az ökoszisztémát.

2010. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na.... ok! Akkor?
2010. júl. 23. 10:43
 5/13 anonim ***** válasza:

strand, baba-pancsoló, árnyék, naptej. Sapka.

Spuri!!!

2010. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak gyerekmedence van a strandon... Nem vagyok nagyon parás, csak motoszkál a mi van ha mégis.. Dunailag még Pest felett vagyunk, úgyhogy a nagy kosz még utánunk kerül bele..
2010. júl. 23. 10:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 7 hósan vittem először strandra!Lány,de nem bírtuk a kánikulát!ez két hete volt azóta többször is voltunk,kicsit könnyezett a szeme utána,de semmi különös nem történt!Ja mert mi ha vízben vagyunk víz alá is menni kell!5 hós korától babaúazásra járunk!Imádja is,ha nyűgös ebben a nagy melegben mi azzonnal indulunk a strandra!
2010. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
A Duna nem az országhatáron ered...legfeljebb nem a pesti szennyben fürdessz.
2010. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vinném strandra, de azért nem a Dunába, az szerintem elég koszos. A Balatonra simán vinném. A megoldás: Kismedence a babának, nektek meg ott a természetes víz.
2010. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagy kosz mindenhol kerül a Dunába,én oda a kutyám sem szivesen viszem.Vidd strandra,semmi baja nem lesz.Egyébként aki azt hiszi hogy a medencében lecserélik a vizet mielőtt babaúszás lenne,az nagyot téved!
2010. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!