Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová mentek/voltatok nyaralni,...

Hová mentek/voltatok nyaralni, kirándulni, fürdeni, egyszóval kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
21 hónapos a lányom és szeretnénk menni valamerre.Esetleg konkrét úti cél, olcsó szállás is érdekel.
2010. júl. 23. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi tegnap jöttünk haza Balatonlelléről, apartmant béreltünk a homokos parttól kb 3-4 percnyi sétára, ahova anyóst is elvittük, így nemcsak babázni tudtunk, de kettesben is lenni a férjemmel. Nagyon jó időnk volt, sőt, néha már túl jó. Egy éves a kisfiunk, először aludt máshol, féltem is tőle, de szerencsére semmi probléma nem volt. A szállás 14.000.- Ft/ éj volt,(klímás, enélkül nem tudom mi lett volna ebben a melegben velünk). Egyszerű ebédeket összedobtam amíg aludt a pici, aztán du strandoltunk.
2010. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!