Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet már úgy elmenni...

Mikortól lehet már úgy elmenni babával kirándulni vagy nyaralni, amikor már nem kell kavargatni neki tápszert vagy csinálgatni főzeléket? Szinte ehet mindent amit mi eszünk.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
1 évtől ehet mindent, de mi szoktunk vinni bébikaját a biztonság kedvéért.
2011. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 évesen már eheti azt amit ti. Mivel én szoptattam és onnan álltunk át a rendes kajára, mindíg megettünk velük. Étteremben kértem nekik zöldséget a húslevesből, vagy a főttkrumplit vagy a vegyes zöldségköretet. Mindenhol találsz olyan kaját amit megehetnek.
2011. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*mindig mehettünk velük
2011. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cegléden voltunk márciusban, akkor volt a kislányunk 9 hónapos, bébikaját vittünk és azt ette.

Egerben voltunk júniusban, akkor volt 1 éves, még mindig vittünk bébikaját és azt ette, de az étteremben már csipegetett, sajtot, kenyeret.

Esztergomban voltunk szeptemberben, akkor volt 15 hónapos, már azt ette amit mi.

Tápszert reggel és este kap a mai napig, azt a szobában megcsináltuk neki, vízforralót mindenhol adnak.

Egyébként semmi macera, semmi gond nem volt sehol.

Nyugodtan induljatok el, annyi hogy az Ő napirendjét azért tartani kell, tehát ebéd utáni alvás, vacsora idő, fürdés, ilyesmi.

2011. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!