Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova mennétek 1-2 hónapos...

Hova mennétek 1-2 hónapos babával kiruccanni?

Figyelt kérdés
SZÉP kártya szálláshelyet kéne elhasználni. Hova érdemes menni egy ekkora gyerekkel?
2020. febr. 12. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én sehova nem mennék.Az enyém is 2 hónapos,májusba megyunk zalakarosra,baba barát szállodába.Akkor már 5 hónapos lesz.
2020. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Baba szempontból teljesen mindegy. Ahova nektek van kedvezek, oda menjetek. 😊
2020. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Valószínű végig babakocsiban lesz vagy kendőben, ezért mindegy hova mentek. :) Ha elmentek egy Wellnessbe, akkor lehet te többször fogsz a szobában lenni vagy a baba-mama szobában etetés, pelenkázás miatt, de ettől függetlenül lehet élvezni (medence nélkül is).

Én zárt helyre mennék, ahol közel van a pelenkázási, etetési lehetőség. Pl állatkert is lehet jó, de ebben a szélben és hidegben nem annyira..

2020. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Influenza szezon van,biztos hogy sehova.
2020. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem most mennénk, hanem április-május körül. Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, ki mit tudott élvezni 3-asban.

Wellnesst nem tudom elképzelni: egyikünk mindig fent marad a gyerekkel a szobában? Vagy már fürödhetne ilyen kicsiként? De akkor meg mi nem tudunk. :)

Inkább valami lightos városnézős lehet jó.

2020. febr. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!