Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennétek a babával?

Ti mennétek a babával?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennétek a 9.5 hónapos babatokkal allatketbe?

Holnap mennénk!

Vagy ilyen melegbe inkabb ne vigyem?


2019. júl. 3. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Milyen melegben? Nálunk most 19 fok van.
2019. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nem mennék, mert a babának 10 hónaposan tökmindegy, én meg utálom az állatkerteket...
2019. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 35 fok van (Heves megye).

Szerintem nem lenne nagy élmény neki. Ilyenkor az állatok se nagyon bújnak elő. Bent fekszenek a hűvösön.

2019. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért vedd számításba, hogy őt nem fogja nagyon érdekelni. Magad miatt mész? Egy majdnem 10 hónaposnak órákat ülni a melegben a babakocsiban nem igazán jó, közben ugye enni kéne, pelenkázni, elég sok inger is éri, az én kislányom másfél évesen volt először, de néhány óra után besokallt, hazáig üvöltött, alig tudtuk megnyugtatni. Szóval nekünk, szülőknek jó volt, neki annyira nem.

Még az első 1-2 állatnál érdeklődött, mosolygott, de utána már semmi nem érdekelte, inkább a játszótér, hinta.

2019. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testvérei vagy más családtag miatt mennétek, viheted. Azért jó lenne, ha még egy felnőtt is volna veletek, és ha kell, valamelyiktek vigyázna a babára egy árnyékos padon, a másik meg terelgetné a nagyobbakat az állatok között. Vagy bekísérné a mosdóba, akinek erre van szüksége, meg ilyenek. Persze a ha a többiek se túl nagyok még.
2019. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Másfél éves kor alatt csak szülő meg gyerekkínzás az állatkert, semmi értelme.
2019. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk 4 hónapossal, nyilván nem feltétlen miatta.

Mondjuk most kánikula van, mi tavasszal voltunk.

2019. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen az az állatkert. A Fővárosi Növény-és Állatkert szerintem túl sok egy 10 hónaposnak. Nagyon sok állat van, nagy terület, tömeg. De pl.a Margit-szigeti állatkertbe nyugodtan kiviheted. Kicsi, nem sok állattal, mellette sok a zöld terület, ahol sétálhattok, esetleg leteheted kúszni-mászni. Felénk is van egy kicsi állatkert. Semmi extra, kecskék, őzek, majmok, madarak. Meg persze játszótér, egy kis patak gáttal, büfé, nagy füves terület. Kb.ennyi. De ez pont elég is a kisgyerekes csalàdoknak, babák is jókat szoktak horpasztani a fák árnyékában.
2019. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!